• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Rastlinné štítky

Myslíte si, že štítky rastlín sú zbytočné? Toto tvrdenie nie je ani zďaleka pravdivé. Malá doska s názvom rastliny vám zabráni v omyloch v starostlivosti o deti, najmä mladé rastliny, ktoré nemajú vyvinuté vlastnosti typické pre zrelé rastliny a môžu sa ľahko zamieňať s inými druhmi. Pred výrobou sadeníc odrôd rastlín rovnakého druhu odporúčame získať nejaké štítky - štítok s názvom kultivaru vám umožní rýchlo a ľahko identifikovať každú sadbu.

Náš internetový obchod ponúka štítky rastlín vyrobené z rôznych materiálov. Ak ste prírodný šialenec, zakúpte drevené drevené dosky Legutko alebo visiace štítky drevených rastlín, ktoré sa dokonale hodia na označovanie odrôd stromov a kríkov. Ponúkame tiež plastové etikety pre rastliny s hmotnosťou 12,5 cm, estetický a čitateľný produkt a etikety s farebnými sadbami, ktoré sa zmestia aj do najmenších kvetináčov. Ak si tiež želáte, aby štítok vašej rastliny pôsobil aj ako ozdoba, objednajte drevené drevené dosky - 4 kriedy. Správne popísané kultúry dodajú vášmu zelenému rohu profesionálny vzhľad.

Objednajte si štítky rastlín s dostupným doručením do domácnosti. Vyberte si z kvalitných výrobkov a ušetrite vďaka konkurenčným cenám. Odporúčame vám, aby ste si prezreli náš výber a priali vám príjemné nákupné turné.