• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

vedierka

Ak potrebujete vedro na prepravu vody, krmovín alebo čistenia záhrady, v našom obchode nájdete nejaké za najlepšie možné ceny. V našej ponuke máme tiež praktické, vhodné vedrá na domáce použitie. Dodávame iba solídne modely, ktoré vydržia značné zaťaženie a budú vám slúžiť roky. Stačí sa na ne pozrieť!

Hľadáte malú vedro s hrubým dnom, pevnými stenami a ťažkou rukoväťou? Kúpte 12-litrovú plastovú záhradnú vedro, ktorá sa dokonale hodí na odstraňovanie buriny a zber kameňov z hraníc, ako aj na prepravu pôdy, piesku, zvyškov alebo dreva. Vyberte si 20-litrový plastový záhradný vedro pre prípad, že by ste chceli premiestniť ťažšie bremená. Pred výsadbou by ste do nej tiež mohli namočiť hrudky koreňov pôdy a kríky. Ak máte v úmysle prepraviť vodu, objednajte 12, 16 alebo 20-litrový plastový záhradný vedro s lievikom. Praktický lievik vám zabráni vyliatiu vody. V našom internetovom obchode máme tiež kvalitné vedrá na domáce použitie, ako napríklad lacný, praktický a estetický 13-litrový krémový biely kbelík Thies. Pozrite sa na naše konkurenčné ceny. Získate prvotriednu kvalitu bez toho, aby ste v našej predajni vyčerpali peňaženku.

Kúpte si záhradné vedrá v rôznych veľkostiach so zárukou rýchleho dodania. Navštívte aj naše ďalšie sekcie. Ponúkame kompletný výber praktických kontajnerov, košov, krabíc a podnosov pre použitie v domácnosti a na záhrade. Srdečne vás pozývame na prechádzanie!

4.46
5.67
6.10