• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Hnojivá pre trávniky napadnuté machom

Hnojivá na trávniky napadnuté machom vyriešia všetky vaše problémy s napadnutým, opusteným trávnikom porasteným nepeknými machovými trsmi. Ak hľadáte odbornú pomoc, ktorá pomôže vášmu trávniku získať späť vlastnú vitalitu a hrúbku, vyberte si naše profesionálne trávne hnojivá a krmivo pre trávniky obohatené o mikroživiny. Okrem iných vynikajúcich produktov odporúčame hnojivo Target pre machové trávniky, substrátové hnojivo „Długotrwały Efekt“ (dlhotrvajúci účinok) pre trávniky s machom a Agrecol Hortifoska (hnojivo fosfor-draslík pre záhradné rastliny) pre trávniky s machom. Všetky vyššie uvedené výrobky obsahujú železo a mali by sa nanášať plošne.

Naše hnojivá pre trávniky napadnuté machom optimálne dopĺňajú trávu bez chuti a stimulujú jej odnožovanie. Pridanie železa pomáha zbaviť sa machu, ktorý súťaží s trávou o vodu a živiny. Výrobky dostupné v našom obchode majú účinky 2 v 1: hnojia pôdu a ničia nežiaduci mach. Ak by ste pochybovali o ich efektívnosti, vyskúšajte ich a sami uvidíte, aké účinné sú.

Hnojivo Florovit pre machové trávniky, vápno-horečnaté trávnikové hnojivo od Target, Anty-Mech (Anti-Moss) od Substral a ďalšie produktívne, ľahko aplikovateľné výrobky dostupné v rôznych veľkostiach, si tu môžete kúpiť za prekvapivo konkurenčné ceny. Vyskúšajte alebo dostupné ceny a nakupujte všetky druhy záhradníckych produktov, náradia a vybavenia s donáškou zadarmo. Pestovanie hustého, smaragdovozeleného, zdravého trávnika bez prázdnych miest a machu je skutočne ľahké so správnym hnojivom aplikovaným podľa pokynov výrobcu. Doručíme ich priamo k vašim dverám - nechajte nás, aby sme vám pomohli! Poďme nakupovať!

Núdzové hnojivo pre trávniky napadnuté machom - Florovit - 1 kg - -10%
7.16 7.95
Propagácia končí
Protimosové trávnikové hnojivo Florovit - 1 liter - -10%
8.28 9.20
Propagácia končí
Anty-Mech (Anti-Moss) - mikrogranule na hnojenie trávnika - Substral® - 1 kg - -10%
8.55 9.50
Propagácia končí
Anti-mach Iron - najefektívnejšie hnojivo na boj s machom - Ogród-Start® - 5 kg - -10%
22.99 25.54
Propagácia končí
Hnojivo na trávnik napadnutý machom - dlhodobý účinok - Substral® - 5 kg - -10%
50.62 56.24
Propagácia končí
Hnojivo na trávnik napadnutý machom - dlhodobý účinok - Substral® - 10 kg - -10%
75.93 84.36
Propagácia končí