• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Sieťky proti hmyzu a obrazovky

Sieťky proti hmyzu a dverové zásteny poskytujú ľahkú, lacnú a zároveň veľmi účinnú ochranu pred komármi, osami, muchami, motýlikmi a iným hmyzom, ktoré majú tendenciu platiť po celé leto nevyžiadaným návštevám. Dozviete sa viac o našom širokom výbere - ponúkame siete a obrazovky vhodné pre všetky okná a dvere. Neváhajte a uvidíte, čo vám môžeme ponúknuť!

Akonáhle je vonku teplo, horlivo otvárame okná a balkónové dvere. Keď do svojho domu vnášate vzduch, dovnútra necháte aj nepríjemný hmyz. Pomôžeme vám chrániť seba a vašu rodinu pred týmito neželanými tvormi. Vďaka našim sieťam proti hmyzu vysokej kvality a okenným obrazovkám budete mať možnosť nechať otvorené okná a dvere po celý deň aj v noci. Ponúkame okrem iného ľahko inštalovateľnú bielu sieťku proti komárom 100 x 100 cm so suchým zipsom alebo bielu samolepiacu sieťku proti hmyzu / sieťku proti komárom 130 x 150 cm (k dispozícii aj vo veľkosti 150 x 180 cm). V našom internetovom obchode sú k dispozícii aj modely sivej a čiernej, ako napríklad samolepiaca mriežka proti hmyzu s oknom 75 x 150 cm. Sieťky proti komárom, ktoré ponúkame, vynikajú pevným spojom a keďže sú vyrobené z odolných elastických materiálov odolných voči UV žiareniu, dlhodobo si zachovávajú svoju vysokú tesnosť. Chceli by ste si kúpiť clonu proti hmyzu? Čakajú vás tu samolepiace dverové zásteny Black Hunter s rozmermi 75 x 220 cm a sitá z bieleho hmyzu Magnetic white 100 x 200 cm. Poskytujú najlepšiu ochranu pred muchami, komármi a vosami. Teraz môžete okamžite vetrať svoj byt bez toho, aby ste riskovali inváziu nebezpečných stvorení so šiestimi nohami!

Siete proti hmyzu a siete proti hmyzu najlepších výrobcov (Arox, Biogród, Hunter) za prekvapivo konkurenčné ceny. Snažíme sa, aby nakupovanie bolo čo najpohodlnejšie, a preto ponúkame cenovo dostupné doručenie domov. Využite široký výber produktov v našom záhradnom obchode online. Zaručená vysoká kvalita!