• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Semená stromov a kríkov

Určite si kúpite semená stromov a kríkov, ak snívate o atraktívne zariadenej záhrade, terase alebo balkóne. Máme veľa rôznych druhov v našej ponuke, ako je napríklad orchidea strom, Judas strom, plameň strom, horiace Bush (fraxinella) alebo tulipán strom. Nájdete tu aj semená viac populárnych stromov a kríkov: severo-biely céder, plíživú (horskú) borovicu, Port Orford céder (Lawson cypress), Mauleho kdoule, spoločné (škótske) metlu alebo smreku modrého. Krátke popisy rastlín vám pomôžu vybrať dokonalé druhy pre vašu záhradu. Všetky semená dostupné v našom záhradnom sklade majú vysokú kvalitu a vykazujú dobrú klíčivosť, pretože všetky pochádzajú len od overených výrobcov.

Odporúčame najmä už spomínaný strom Jidáš, rastlinu, ktorá rozvíja nádherné ružové koróny, na všetky neobvyklé rastlinné náklonnosti. Jedným z charakteristických znakov tejto rastliny sú malé ružové kvety, ktoré rastú priamo z kmeňa stromu a konárov. Tulip strom je ďalší zaujímavý strom rastlín. Vyvíja kvety, ktoré pripomínajú tulipány v tvare a jej listy tiež zaujmú zaujímavý tvar.

Niektoré rastliny dostupné v našej ponuke sú dosť citlivé na mráz. To neumožňuje pestovanie pod šírym nebom, ale len pre pestovanie kontajnerov - v interiéroch v chladnejších obdobiach, zatiaľ čo rastliny sa dajú v lete umiestniť vonku. Platí to pre jahodový strom, hodvábnu rastlinu, orchidea, bežnú červenú (citrónová fľaša) a granátové jablko. Prináša určité výhody, pretože tieto rastliny potešia naše oči doma na jeseň av zime a v lete zdobia záhradu. Voľný čas a vyberte semená svoje obľúbené rastliny!

-40%
2.74 4.56
Propagácia končí
2.99 4.98
Propagácia končí
3.49 5.81
Propagácia končí
-40%
3.49 5.81
Propagácia končí
3.99 6.65
Propagácia končí
Hviezda Sabi - falošná azalka - kudu - púštna ruža - ľalia impala - -40%
3.99 6.65
Propagácia končí
-40%
4.74 7.90
Propagácia končí
6.49 10.81
Propagácia končí
6.49 10.81
Propagácia končí
-40%
6.74 11.23
Propagácia končí