• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Šalátové semená

V našom obchode sú k dispozícii semená rôznych odrôd šalátu. Všetky semená sú najvyššej kvality, pretože pochádzajú len od overených výrobcov.

Môžete si vybrať z rôznych odrôd, ktoré sa líšia veľkosťou a kompaktnosťou plôch, farbou a tvarom listov alebo zamýšľaným použitím. Vyskúšajte odrodu Olenka, ktorá produkuje jemné a chutné listy. Váš záujem môže vzbudiť aj jedna z najpopulárnejších odrôd „Queen of May“. Táto odroda produkuje veľké hlavy skôr skoro. Odroda „Lollo Rossa“ ozdobí rôzne pokrmy svojimi kučeravými, šarlátovými listami. A možno by ste mali vyskúšať ľadový šalát „Kráľovná leta“, ktorý sa vyvíja zelene, veľké hlavy pozostávajúce z lahodných, chrumkavých listov. Táto odroda dobre zapadá do šalátov alebo môže byť pridaná do mnohých jedál.

Ak hľadáte nezvyčajný šalát, odporúčame odrody „Karola“ - kôra. To je obyčajne volal stonkový šalát, ako to produkuje dlhé, červenkasté a chutné stonky. Ak vám záleží na prírode, vyskúšajte certifikované organické šalátové semená, ktoré boli vypestované z rastlín pestovaných bez umelých hnojív, ani chemických kontrolných látok. Odporúčame odrody šalátu „Meraviglia delle quattro stagioni“. Jeho názov znamená „Wonder of the Four Seasons“. Vyrába veľmi jemné, lahodné listy, ktoré sa pri dozrievaní mierne zčervenajú.

1.60 2.46
Propagácia končí
-35%
1.80 2.77
Propagácia končí
-35%
1.85 2.85
Propagácia končí
-35%
1.88 2.90
Propagácia končí
-35%
1.93 2.98
Propagácia končí
-35%
1.97 3.03
Propagácia končí