• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Semená brokolice a karfiolu

V blízkosti kvety vo vašej záhrade ďalšie farebné kvety môžu rásť, za predpokladu, že budete investovať do karfiolu. Môžete si vybrať z mnohých rôznych odrôd, ktoré produkujú farebné kvetenstvo v odtieňoch bielej, zelenej alebo fialovej. Všetky semená v našom internetovom obchode majú vysokú kvalitu a majú dobrú klíčivosť, pretože pochádzajú len od overených výrobcov.

Ponúkame široký výber odrôd karfiolu v našom obchode, ktorý by nemal predstavovať veľa problémov pri pestovaní, aj keď táto rastlina nepatrí do ľahko pestovanej zeleniny. Odporúčame odrody „Di Sicilia purple“, ktoré produkujú fialové hlavy s pikantnou chuťou. Pozrite sa na „Romanesco natalino“ so zelenými okrasnými hlavami, ktoré sa podobajú kombinácii brokolice a karfiolu podľa chuti. Za pozornosť si zaslúži aj raná odroda „Rober“, ktorá sa dá pestovať na poli aj pod krytom. Karfiol patrí k ľahšie stráviteľnej a nízkokalorickej kapustovej zelenine. Obsahuje množstvo vitamínov, bielkovín, minerálov a sušiny. Mali by ste ju zahrnúť do detskej stravy a podávať ju aj chorým. To môže byť pripravený rôznymi spôsobmi - varené a posypané maslom strúhankou alebo v koláče, polievky a šaláty.

Odporúčame siatie s rôznymi farbami hlavy, ktoré ozdobia vašu záhradu a poskytnú vám skvelú chuť a výživnú hodnotu v lete a začiatkom jesene.

1.54 2.05
Propagácia končí
2.41 3.21
Propagácia končí
-25%
2.91 3.88
Propagácia končí
3.43 4.57
Propagácia končí
-25%
3.43 4.57
Propagácia končí
-38%
6.81 10.99
Propagácia končí