podkategórie

Filtre produktov

Cena

Semená Hollyhock

Náš internetový obchod ponúka hollyhock semená, z jednej z najpopulárnejších rastlín odporúčaných pre rustikálne záhrady. Semená predstavujú vysokú kvalitu a klíčivosť, pretože pochádzajú len od overených dodávateľov.

Ako rastie hollyhock s tmavými burgundskými, takmer čiernymi kvetmi, ako by ste mali? Vyzerá to skvele vo väčších zoskupeniach v záhrade, sprevádzaných ďalšími hollyhocks. Môže sa tiež pestovať na rezané kvety. Hollyhocks s dvojitými kvetmi vyzerajú rovnako skvele a ich semená sú k dispozícii aj v našom obchode. Môžete si vybrať zo širokej škály odrôd s rôznofarebnými kvetmi - ružovo-oranžová, fialová, žltá alebo biela. Harmonizujú s inými okrasnými rastlinami. Hollyhocks sú odporúčané hlavne pre vidiecke záhrady a výsadbu v skupinách. Môžu rásť aj 2,5 m! Ako každá iná rastlina, aj hollyhock má určité požiadavky na kultiváciu. Tieto rastliny dávajú prednosť úrodným, priepustným pôdam, ktoré sú bohaté na organické látky na slnečných, teplých, vetrom chránených miestach. Nemali by predstavovať žiadne problémy v kultivácii ani pre začínajúcich záhradkárov. Nemali by ste preháňať vlhkosť pôdy - hollyhocks majú tendenciu sa rozkladať v príliš vlhkých pôdach. Ak si stále nemôžete vybrať odrodu hollyhock, odporúčame výber semien zaručujúci kvety v rôznych farbách.

Hollyhocks nie sú len nádherné okrasné rastliny. Väčšina z nich sa bežne používa v bylinnej medicíne. Bylinkári venujú najväčšiu pozornosť spoločnému hollyhock. Hovorí sa, že má protizápalové, profylaktické a expektoračné účinky.

-25%
2.46 3.28
Propagácia končí
-25%
2.82 3.76
Propagácia končí
-25%
2.82 3.76
Propagácia končí
-25%
2.93 3.90
Propagácia končí
3.59 4.79
Propagácia končí
-35%
4.12 6.30
Propagácia končí
4.12 5.49
Propagácia končí
-38%
7.80 12.57
Propagácia končí