• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Hnojivá pre petúniu

Hnojivá petúnie zaručujú živo zelené kvetinové kaskády. Iba vyhradené balkónové kvetinové hnojivá vám umožnia udržiavať vo vašich kvetináčoch skvelý vzhľad hustých, prírodných kytičkových trsov. Najnovšie a najexundantnejšie kvitnúce odrody petúnie vynikajú vynikajúcou vervou a schopnosťou vytvárať nové puky po celú sezónu: od jari do prvých jesenných mrazov. Aby ste týmto spôsobom umožnili rast a vývoj rastlín, musíte ich pravidelne kŕmiť vyváženým zložením makro a mikroživín, najmä tých, ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie koreňov a bohaté kvitnutie.

Náš výber profesionálnych a koncových hnojív na petúniu zahŕňa také záhradnícke zásahy, ako je spoľahlivé hnojivo Substral Flowering Plant, ktoré podporuje kvitnutie koncových petúnií, petúnií, fuchsií a begónií, rýchlo asimilovateľné minerálne hnojivo Fruktovit Petúnie a rýchlo pôsobiace koncové petúnie, Hnojivo pre Petuniu a Cascadiu. Vyššie uvedené produkty sú dostupné v tekutej forme, pretože náročné balkónové kvety sa najlepšie kŕmia počas každodennej zalievania. Ak dávate prednosť produktom s pomalým uvoľňovaním, ktoré sa nanášajú niekoľkokrát počas sezóny, mali by ste si obľúbiť hnojivo Target Long-Lasting Geranium a Trailing Petunia, ktoré patrí k najefektívnejším dostupným rastlinným potravinám. Toto vynikajúce granulované hnojivo určené na šírenie obsahuje veľkú dávku horčíka, ktorý zaisťuje vývoj mnohých, živo sfarbených kvetov.

Každý produkt, ktorý nájdete v tejto podkategórii, bol pripravený s ohľadom na nadmerné výživové požiadavky rôznych odrôd petúnie. Poskytne požadované výsledky a dodá vašim rastlinám energiu potrebnú na spoľahlivé, dlhé a bohaté kvitnutie. Využite naše konkurenčné ceny, dávajte pozor na sezónne ponuky a nakupujte výrobky pre domácnosť a záhradu s doručením zadarmo. Staňte sa šťastným zákazníkom na trhu záhradných semien - to má skutočne zmysel!