• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Cibuľa sadzačka

Jarná cibuľa na vás čaká v našom záhradnom internetovom obchode vo forme najlepších, najproduktívnejších kultivarov, ktoré zaručujú bohaté a kvalitné plodiny. Predávame zdravé kvetinové cibuľky rovnakej veľkosti a tvaru, ktoré boli dokonale pripravené na prepravu. Do tejto podkategórie patria biele, žlté a červené odrody cibule jarnej, ktoré produkujú veľké, chutné cibule plné vitamínov a iných živín.

Pre začiatočníkov ponúkame jarnú cibuľu „Stuttgarter“, ocenenú pre bezkonkurenčnú produktivitu a dlhú životnosť. Ak chcete pestovať bohaté plodiny veľkých bielych cibúľ, kupte sadenice cibule "Snowball", ktorá poteší svojou mimoriadne jemnou chuťou. Krásna karmínová cibuľka „Red Karmen“ oslňuje sladko-slanou chuťou a predstavuje perfektnú šalátovú dekoráciu. Vedeli ste, že by ste mohli pestovať túto odrodu aj z cibule jarnej cibule?

Ako vidíte, výber je široký - nájdete všetko, čo potrebujete v našom obchode, aby ste si mohli vychutnať bohaté plodiny vo vašej domácej zeleninovej záhrade. Jarná cibuľa zaručuje skorý, značný výnos cibule a umožňuje vám pestovať bohatú pažítku po celú sezónu. Kvetinové cibuľky cibule jarnej sú k dispozícii za prijateľné ceny, s prémiovou kvalitou a rýchlou zárukou rovnomerného rastu na našom online záhradnom trhu.

Naše sadenice a kvetinové cibuľky sú dodávané osvedčenými domácimi výrobcami, ktorí vám umožňujú zakaždým nakupovať so zárukou spokojnosti. Ponúkame konkurencieschopné ceny pre široký sortiment cibuľových cibúľ, zatiaľ čo rýchle doručenie domov ušetrí peniaze aj čas. Dozviete sa viac o našich produktoch a začnite rozvíjať svoju vysnívanú zeleninovú záhradu už dnes!

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar