• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Tyčinky na hnojenie

Tyčinky na hnojenie sú absolútnou nevyhnutnosťou pre majiteľov kvetináčov a záhradníkov! Táto podkategória obsahuje účinné a dlhodobé hnojivá vo forme suchých tyčiniek, ktoré by sa mali aplikovať priamo do koreňového systému rastliny. S cieľom uľahčiť výber správneho produktu ponúkame týmto produkty určené pre konkrétne skupiny rastlín a druhy.

V našom obchode nájdete osvedčené a odskúšané tyčinky na hnojenie pre orchidey, zelené rastliny, muškáty a ďalšie bohato kvitnúce náročné balkónové rastliny a dokonca aj pre zeleninu a bylinky (pozrite sa na nádherné tyčinky na hnojenie pre paradajky, korenie a uhorky). V tomto obchode sú okrem iného k dispozícii tyčinky na hnojenie obohatené o vitamíny, tie s vyšším obsahom železa a vyrobené z hnoja. Vyskúšajte náš najnovší objav: vynikajúce hnojivé tyčinky s guánom a mykorízou určené pre rastliny oslabené škodcami (špeciálne hnojivá „O“) a plesňovými chorobami (špeciálne hnojivá „G“).

Naše špeciálne tyčinky na hnojenie s mykorízou a pomocnými baktériami tvoria kompletné hnojivo a poskytujú účinnú záchranu pre zanedbané rastliny, ktorých celkový stav nie je ani zďaleka ideálny. Zlepšujú absorpčnú schopnosť koreňov, zlepšujú asimiláciu vody a živín a zvyšujú odolnosť rastlín postihnutých chorobami. Všetky tieto vynikajúce hnojivá a prísady kúpite v našom internetovom obchode za mimoriadne konkurenčné ceny. Kvôli cene už nemusíte znižovať účinnosť - jediná tyčinka s hnojivom by vydržala 30 až 60 dní.

Ak by ste mali záujem o ešte dlhší výkon, vyberte si Osmocote hnojivové hroty, ktoré hnojivo uvoľňujú postupne v priebehu 9 mesiacov! Náš online záhradný obchod ich ponúka ako jednotlivé kusy alebo vo väčších 12-dielnych baleniach. Všetky naše výrobky pochádzajú od renomovaných popredných výrobcov organických a minerálnych hnojív, ako sú Agrecol, Biopon, Compo, Pokon, Substral alebo Zielony Dom. Objednajte si originálne hnojivové tyčinky pre domáce, balkónové a záhradné rastliny a zeleninu online - v našom obchode ste vždy vítaní!