• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

podkategórie

Filtre produktov

Cena

Maceška semená

Naša záhradná predajňa ponúka semená záhradné macešky, tieto populárne a milované záhradné kvitnúce rastliny. Máme veľké množstvo odrôd, ktoré sa líšia hlavne veľkosťou, farbou a tvarom kvetov. Prejdite si tento výber starostlivo a vyberte si svoje obľúbené záhradné pansy odrody k výzdobe vašej záhrady alebo balkóna. Môžete ich zmiešať a vytvoriť nádherné aranžovanie kvetov na hraniciach alebo v kvetináčoch.

Záhradné macešky prichádzajú takmer vo všetkých farbách dúhy a ich kvety môžu byť jednofarebné alebo dvojfarebné. Odroda „Black King“ s čiernymi alebo tmavofialovými okvetnými lístkami vás určite zaujme. Harmonizuje na záhonu s odrodou „Silverbride“, ktorá produkuje biele a čierne kvety. „Rokoko Germania Exclusiv Mischung“ môže tiež chytiť oko. Táto odroda produkuje pestrofarebné kvety s kučeravými okvetnými lístkami a rozhodne vyniká z iných záhradných mušlí. Odporúčame tiež odrody „Liebesduett“, „Lord Beaconsfield“, „Orange Sun“, „Celestial Blue“ a „Orange Violet“, ktoré by váš kvetinový záhon premenili na svetlý, farebný koberec. Záhradné macešky kvety poteší vaše oko od jari do začiatku leta.

Všetky semená záhradnej macešky dostupné v našom internetovom obchode vynikajú vysokou kvalitou a schopnosťou klíčenia, pretože pochádzajú len od renomovaných výrobcov. Nebudeš tomu veriť? Vyberte si svoje obľúbené odrody a vyskúšajte ich. Sme si istí, že sa zamilujete do našej záhradnej macešky!

-43%
2.05 3.63
Propagácia končí
2.05 3.15
Propagácia končí
2.05 3.15
Propagácia končí
2.05 3.15
Propagácia končí
-35%
2.34 3.60
Propagácia končí
7.16 11.02
Propagácia končí