• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

kanistre

Nádoby vyrobené z hrubého plastu sú jednoducho neoddeliteľné v každej domácnosti. Odolné a priestranné kontajnery sa dokonale hodia na prepravu vody, paliva a iných tekutín. V tejto sekcii máme široký výber viacúčelových kanistrov rôznych veľkostí. Pozrite sa, koľko ušetríte vďaka našim konkurenčným cenám.

Ak by prívod vody do záhrady alebo záhrady pravidelne zlyhával, vybavte sa 20 litrovým kanistrom na vodu, pevným, pevným a praktickým doplnkom. Vďaka tomu môžete niesť vodu pre rastliny a pitie, pretože bola vyrobená z plastu, ktorý je povolený na styk s potravinami. Viac informácií o ďalších produktoch nájdete aj v tejto sekcii. Všetky naše výrobky sú prvotriednej kvality.

Nakupujte online bez toho, aby ste sa sťahovali zo svojho obľúbeného kresla. Ušetrite čas, peniaze a energiu - v našom záhradnom obchode nájdete všetko, čo potrebujete na starostlivosť o vašu záhradu a záhradu. Prečítajte si viac informácií o našej ponuke a využite možnosť bezplatného doručenia domov. Nenechajte si ujsť túto šancu!