• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kūdras granulas

Kūdras granulas ir mūsdienīgs risinājums dīgstu audzēšanai gan mājās, gan profesionāli. Ar šo produktu jūs varat ātri un viegli sēt sēklas, nesamerdot rokas. Ļaujiet mums izskaidrot, kā tas darbojas!

Paplašināmās kūdras granulas sastāv no nelielām kūdras daļiņām, kas ir saspiestas un ietītas bioloģiski sadalāmā materiālā. Aplējot ar ūdeni, šīs granulas palielinās un pārvēršas ekoloģiskā "podā". Kūdra ir viegla, caurlaidīga un spēj uzsūkt lielu ūdens daudzumu, nodrošinot dīgstiem ideālus augšanas apstākļus. Jums vairs nebūs jānes smagie sēklu augsnes maisi vai pašiem jāsagatavo maisījumi. Atvadieties no podiņu mazgāšanas un sāpēm, bojājot maigās saknes pārstādīšanas laikā. Kūdras granulas padara dīgstu audzēšanu efektīvāku. Tā kā tās izgatavotas no 100% dabīgiem materiāliem, tās var stādīt tieši ar dīgstu. Tas ir ekoloģisks, izdevīgs un laika taupīšanas risinājums. Iegādājieties augstas kvalitātes kūdras granulas par īpašu cenu mūsu tiešsaistes veikalā. Mēs piedāvājam tās biezumos 18, 33 un 44 mm, iepakojumi svārstās no 10 līdz 996 gab. Noklikšķiniet uz produkta, aplūkojiet to tuvāk un piešķiriet sev iespēju izmēģināt šo izcilu produktu.

Mēs aicinām jūs iepirkšanās piedzīvojumā tiešsaistes Dārza sēklu tirgū. Augu audzēšana ar mūsu palīdzību ir mazāk darbietilpīga un sniedz lielāku apmierinājumu. Pasūtiet kūdras granulas šodien un izbaudiet pieņemamu piegādi uz mājām.