• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Durpių granulės

Durpių granulės yra šiuolaikinis sprendimas auginant sėklų daigus tiek namuose, tiek profesionaliai. Su šiuo produktu galite greitai ir lengvai pasėti sėklas nesusitepus rankų. Leiskite mums paaiškinti, kaip tai veikia!

Plečiamosios durpių granulės yra suspaustos ir biologiškai skaidrios medžiagos aptrauktos smulkios durpių dalys. Palaistytos granulės išsipučia ir virsta ekologišku "indu". Durpės yra lengvos, pralaidžios ir gali sugerti daug vandens, suteikdamos daigosioms sėkloms idealias augimo sąlygas. Jums nebereikės nešiotis sunkių sėklų žemės maišų ar paruošti mišinių patiems. Atsisveikinkite su nuolatiniu sodinimo puodų plovimu ir širdies skausmu pažeidus jautrias šaknis per persodinimą. Durpių granulės palengvina sėklų daigų auginimą. Kadangi jos pagamintos iš 100% natūralių medžiagų, galite jas sodinti tiesiai su sėklų daigais. Tai yra ekologiškas, ekonomiškas ir laiko taupantis sprendimas. Įsigykite aukštos kokybės durpių granules ypač palankia kaina mūsų internetinėje parduotuvėje. Siūlome jas 18, 33 ir 44 mm storio, o pakuočių skaičius svyruoja nuo 10 iki 996 vnt. Spustelėkite ant produkto, pažiūrėkite arčiau ir leiskite sau išbandyti šį išskirtinį produktą.

Kviečiame jus apsipirkti internetinėje Sodo sėklų turgaus parduotuvėje. Augindami augalus su mūsų pagalba darbas taps mažiau sunkus, o rezultatai dar didesni. Užsisakykite durpių granules šiandien ir mėgaukitės patogia namų pristatymo paslauga.