Торф'яні гранули

Торф'яні гранули - сучасне рішення для вирощування розсади в домашніх умовах та професійно. Завдяки цьому продукту ви швидко, легко будете сіяти насіння, не фарбуючи руки. Ми розповімо вам, як це можливо!

Торф'яні гранули, що розширюються, - це невеликі порції торфу, стиснені та вкриті біорозкладаним матеріалом. Политі гранули розширюються і перетворюються на екологічно чистий «горщик». Торф легкий, проникний, але вбирає багато води - тому забезпечує проростаючі насіння ідеальні умови розвитку. Не потрібно носити мішки з посівним ґрунтом, а також готувати суміш самостійно. Ми припиняємо мити розплідники знов, і ніжні коріння пошкоджувалися знову і знову під час пересадки. Торф'яні гранули значно полегшують виробництво розсади, і оскільки вони виготовлені з 100% матеріалів, ви можете посадити їх разом з рослинами. Це екологічне, економічно сприятливе для бізнесу та економію часу рішення. Ви придбаєте торф'яні гранули преміум якості за спеціальною ціною в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо версії товщиною 18, 33 та 44 мм у пакетах, що містять їх різну кількість від 10 до 996 штук. Клацніть на продукт, уважно подивіться і побалуйте себе тестами цього надзвичайного продукту.

Запрошуємо вас на шопінг-тур через інтернет-ринок садових насіння. Вирощування рослин у нас менш важке і приносить ще більше задоволення. Замовте торф'яні гранули з доступною доставкою додому.