Turba topakları

Turba topakları, fidanları evde ve profesyonel olarak yetiştirmek için modern bir çözümdür. Bu ürün sayesinde ellerinizi lekelemeden hızlı ve kolay bir şekilde tohum ekebiliyorsunuz. Size mümkün olduğunu söyleyeceğiz!

Genişletilebilir torf topakları, küçük parça turba, sıkıştırılmış ve biyobozunur bir malzeme ile kaplanmıştır. Sulanan topaklar genişler ve çevre dostu bir “saksıya” dönüşür. Torf hafif, geçirgen, ancak bol miktarda su emer - bu nedenle çimlenme tohumlarına ideal gelişme koşulları sağlar. Ekim toprağı ile çuval taşımak zorunda değilsiniz, ya da karışımı kendi başınıza hazırlamak zorunda değilsiniz. Fidanlık kaplarının tekrar tekrar yıkanmasına ve ihale köklerinin nakli sırasında tekrar tekrar hasar görmesine son verdik. Turba peletleri fide üretimini önemli ölçüde kolaylaştırır ve% 100 malzemeden yapıldıkları için bunları bitkilerle birlikte ekebilirsiniz. Bu çevre dostu, iş meraklısı ve zaman kazandıran bir çözümdür. Online mağazamızda yüksek kaliteli turba peletlerini özel bir fiyata satın alacaksınız. 10, 996 adet, farklı sayılar içeren paketlerde 18, 33 ve 44 mm kalınlıklarda versiyonlar sunuyoruz. Ürüne tıklayın, daha yakından bakın ve bu olağanüstü ürünün testlerini kendimin şımartın.

Sizi, çevrimiçi Bahçe Tohumları Marketi üzerinden bir alışveriş turuna davet ediyoruz. Bizimle bitki yetiştirmek daha az zorlu ve daha da fazla memnuniyet getiriyor. Uygun fiyatlı ev teslimatı ile turba peletleri sipariş edin.