• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Turbagraanulid

Turbagraanulid on kaasaegne lahendus seemikute kasvatamiseks nii kodus kui ka professionaalselt. Selle tootega saate kiiresti ja lihtsalt külvata seemneid ilma käsi määrinud. Las me selgitame, kuidas see toimib!

Laienevad turbagraanulid koosnevad väikestest turbatükkidest, mis on pressitud ja kaetud biolaguneva materjaliga. Veega kastes paisuvad need graanulid, muutudes ökoloogiliseks "potiks". Turvas on kerge, läbilaskevõimeline ja suudab imada suurt kogust vett, pakkudes idanevatele seemnetele ideaalseid kasvutingimusi. Teil ei ole enam vaja tassida raskeid seemnemulla kotte ega valmistada segu ise. Lõpetage istutuspottide korduv pesemine ja tundlike juurte kahjustamine ümberistutamisel. Turbagraanulid teevad seemikute tootmise lihtsamaks. Kuna need on valmistatud 100% looduslikest materjalidest, saate neid seemikutega otse istutada. See on keskkonnasõbralik, kuluefektiivne ja aega säästev lahendus. Osta kvaliteetseid turbagraanuleid erihinnaga meie veebipoest. Pakume neid paksustes 18, 33 ja 44 mm, pakendites alates 10 kuni 996 tükki. Klõpsake tootel, vaadake seda lähemalt ja lubage endale proovida seda erakordset toodet.

Liituge meiega osturetkel veebipõhises Aia Seemne Turul. Taimede kasvatamine meie abiga on vähem töömahukas ja pakub suuremat rahulolu. Tellige turbagraanulid täna ja nautige taskukohast kohaletoimetamist otse koju.