• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Vložka vložky

Podložky z uhorky sú revolučným riešením pri príprave konzerv doma. Investujte do svojho pohodlia a ušetrite čas a úsilie na čistenie! Výrobky ponúkané nižšie vám umožňujú predĺžiť životnosť sudov na nakladaciu kapustu. Tento lacný nákup vám rýchlo vyplatí dividendy!

Ponúkame vložky do sudov vyrobené z certifikovaného polyetylénu, ktoré môžu zostať v kontakte s kyslými potravinami po dlhú dobu. V našom obchode nájdete vložky všetkých veľkostí. Vlastníte malú kameninu alebo drevený sud? Vyberte vložky na morenie kapusty - 45 x 50 cm, ktoré sa zmestia do 10-litrových sudov alebo vložky 50 x 70 cm, ktoré sú ideálne pre 20-litrové nádoby. Potrebujete plastové vložky veľkosti XXL? Podložky kapusty a uhoriek - 65 x 100 cm, ktoré sa zmestia do sudov 65 a 80 litrov, sa hodia pri príprave chutných domácich uhoriek vo väčšom merítku. Stačí sa pozrieť na naše konkurenčné ceny, nakupovať online a ušetriť tak čas a peniaze. Plastové vložky dostupné v našom obchode za prijateľné ceny chránia jedlo pred vzduchom a škodlivými baktériami, ako aj chránia steny a spodok hlavne pred dlhodobým pôsobením kyselín. Neváhajte - tento nákup vás určite uspokojí!

Prečítajte si viac informácií o širokom výbere internetového obchodu Garden Seeds Market. Príprava konzerv nebola nikdy jednoduchšia! Užite si online nakupovanie s dostupným doručením do domu - radi vás vítame v našom obchode!