• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Pečenie a pečivo

Dokážeme, že pečenie je pre každého! V tejto sekcii nájdete produkty a kuchynské náčinie, ktoré vám umožní upiecť lahodný chlieb a servírovať pizzu skutočne talianskej kvality. Len sa rozhliadnite a uvidíte.

Pečenie koláčov začína kvalitnými ingredienciami. V našom internetovom obchode si môžete kúpiť najlepšie sušené pekárske droždie - 100 g od Biowin. Praktická plastová panva pre sušený tovar vám pomôže zmerať správne množstvo materiálu. Mali by ste sa tiež vybaviť profesionálnym kulinárskym teplomerom na pečenie, fajčenie, varenie - teplotný rozsah 0 - 120 ° C, k dispozícii v rôznych veľkostiach. Tento vynikajúci nástroj vám umožní rýchlo, pohodlne a presne merať teplotu cesta počas pečenia. Môže vám to pomôcť okamžite opraviť chybu. Odporúčame kvalitný okrúhly alebo štvorcový keramický kameň na pečenie s drevenou šupkou pizze. Prezrite si popis produktu a presvedčte sa sami, ako môže pizza kameň vylepšiť kvalitu vašich pečených pochúťok!

Ponúkame pekáreň s príslušenstvom za rozumné ceny s doručením zadarmo do domu. V našom internetovom obchode môžete za pár minút nakupovať všetko, čo potrebujete. Pozývame vás na prechádzanie našej ponuky a využitie zliav pre stálych zákazníkov. Určite sa s nami stanete majstrom pekára!