Salatalık Tohumları

Mağazamızda birçok tarla ve sera salatalık çeşitlerinin tohumlarını bulacaksınız. Meyve şekli, bitki örtüsü süresi ve kullanım amacı bakımından farklılık gösterirler.

“Polan”, „Tytus” ve F Julian F1 ”salatalık çeşitleri koruyucular için mükemmeldir. Birinci ve üçüncü çeşitler aynı zamanda dekapaj için de uygundur; oysa “Tytus” kornişon türüdür. Bahçeniz yoksa, kaplarda yetişebilecek çalı salatalık tohumlarını seçin. Salata çeşidi „Çin Slangen” özellikle örtü altı yetiştiriciliği için önerilmektedir. Son derece uzun, lezzetli meyve üretir. Parlak tenli kısa salatalık taşıyan „Tessa” çeşitlerini kontrol edin. Gübre ile zenginleştirilmiş biyolojik olarak parçalanabilen folyo tohum bandı, daha az deneyimli bahçıvanlar için harika bir fırsat olacaktır. Bu şekilde hazırlanan „Polan” ve „Forum” ile aralarında çeşitli örnekler sunuyoruz. Sadece tadı harika bir salatalık arıyorsanız, bahçenizi de süslüyorsa, mükemmel meyveli limonlu salatalık seçin. Tohumlarını mağazamızda bulabilirsiniz. Dekoratif bir salatalık olan Kiwano da dikkatinizi çekebilir. Sınırları süsleyecektir, sarı, yeşil veya turuncu olabilir ve sivri kaplı hasat meyve iç mekanda gözlerimizi memnun eder.

Bahçe mağazamızda sunulan tüm salatalık tohumları, kanıtlanmış kaynaklardan geldikleri için en yüksek kalitededir. Elbette uygun yetiştirme koşullarının sağlanması koşuluyla zengin ve kaliteli mahsulleri garanti eder.

31.20 52.00
Promosyon biter
79.20 132.00
Promosyon biter
-40%
109.50 182.50
Promosyon biter
159.50 265.80
Promosyon biter