• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Fermentačné aktivátory

Aktivátory fermentácie a stabilizátory vína vás ochránia pred faktormi, ktoré by mohli zhoršiť kvalitu vášho vína. Prajete si odstrániť divé kvasinkové kultúry a baktérie, prehĺbiť farbu vína alebo odstrániť kaly z takmer hotového alkoholu? Všetky produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť tieto ciele, nájdete v tomto oddelení!

Metabisulfit draselný, ktorý sa používa na stabilizáciu muštu a vína, je základným a najbežnejšie používaným fermentačným aktivačným činidlom. Táto cenovo dostupná, nezvyčajne účinná zložka sa používa vo vinárskom procese rôznymi spôsobmi: odstraňuje divoké droždie a iné škodlivé baktérie, dodáva vínu intenzívne sfarbenie a pri použití vo vyššej koncentrácii je dokonalým dezinfekčným prostriedkom pre demižóny a iné zariadení. Ak pripravujete víno z menej kyslého ovocia, zakúpte Kwasomix - regulátor kyslosti, ktorý stabilizuje farbu a obohacuje vínny buket. Mali by ste hľadať prostriedok, ktorý zabraňuje oxidácii? Pred naliatím vína do fliaš pridajte kyselinu askorbovú, ktorá stabilizuje víno, alebo tanín, ktorý by mu dal skvelú farbu. Možno budete potrebovať Klarowin Turbo - profesionálnu vínnu čistiacu súpravu, ktorá odstraňuje kaly z džúsov a vína a ktorá je medzi profesionálnymi vinármi veľmi populárna. V našom obchode získate všetky aktivátory fermentácie za veľmi prijateľné ceny.

Spoznajte náš široký výber produktov, ktoré sme pre vinárov pripravili. Prezrite si našu ponuku a nechajte nás prekvapiť konkurenčnou cenou. Nakupujte moderným spôsobom - rýchlo, pohodlne as rýchlym doručením do domu. Radi vás privítame v našom obchode!