• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Virtuvės aksesuarai

Nori nusipirkti virtuvės reikmenų už prieinamą kainą? Daugiau neieškokite, aplankykite mūsų internetinę parduotuvę. Siūlome platų būtinų įrankių ir naujoviškų įrenginių asortimentą, kuris pagerins jūsų kasdienybę. Norėdami padėti jums rasti ir pasirinkti tinkamus priedus iš šios didelės pasiūlos, suskirstėme mūsų produktus į konkrečias subkategorijas. Tyrinėkite mūsų pasiūlymus šiandien!

Nepraleiskite mūsų virtuvės reikmenų kolekcijos. Mes turime vaisių akmenukų pašalintojus, piltuvėlius, citrinų spaustuvus ir aukštos kokybės, aštrius virtuvės peilius iš žinomos „Fiskars“ prekės ženklelio. Galbūt jums reikia naujų puodelių, šaukštų dėžučių ar dubenėlių? Raskite tai ir daugiau mūsų internetinėje parduotuvėje už nepriekaištingas kainas. Taip pat turime aukštos kokybės greitpuodžių ir distiliatorių. Panirškite į mūsų patikimų, efektyvių prietaisų pasiūlymus. Ir tai dar ne viskas! Įkvėpkite mūsų sprendimų paruošti skanius patiekalus ir gaminti naminius konservus. Atraskite mūsų maisto laikymo sprendimus, įskaitant praktiškus indus, tokius kaip „Torto dėžutė – Šventės sviestas“, 15 litrų talpos sulankstoma vandens kanistė, 8 litrų plastikinis indas sausiems produktams ir mažų dekoratyvinių indelių rinkiniai. Nepamirškite pasirinkti mūsų ilgaamžių indelių dangčių, siūlomų įvairiuose dizainuose ir spalvose. Virtuvės entuziastams būtina apsilankyti mūsų virtuvės termometrų kategorijoje. Siūlome specializuotus vyno gamybos ir konservavimo termometrus. Su šiais įrankiais jūs išmoksite gaminti uogienes, marmeladą, sultis ir naminius gėrimus. Ir dar daugiau atraskite mūsų produktų asortimente!

Pirkite virtuvės reikmenis iš žinomų prekių ženklelių ir mėgaukitės greitu pristatymu į namus. Būkite informuoti apie mūsų specialius pasiūlymus ir gaukite nuolaidas nuolatiniams klientams. Visi jūsų virtuvės poreikiai, taip pat kiti namų ir sodo įrankiai ir priedai, yra vos už vieną spustelėjimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Mėgaukitės patogiomis internetinėmis pirkinių galimybėmis. Pasitenkinimas garantuotas!

1.08
1.50
1.62
1.94
1.98
2.04
2.04
2.10
2.14
2.16
2.27
2.27
2.28