• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Tolm ja kivisüsi

Meie poes saadaolevad tolmulapid ja söekühvlid aitavad teid kõige vaevalisemates majapidamis- ja aiatöödes. Varustage end kvaliteetsete tööriistadega, mis võimaldavad teil kiiresti ja tõhusalt laadida kivisütt, killustikku, prahti või liiva. Tagame kõrgeima kvaliteedi rahakotisõbralike hindadega!

Kas otsite klassikalist söekühvlit? Meie pakkumises on ilma käepidemeta 37-cm pikkune söelabidas. Sellel on väljaulatuvad servad, mis takistavad koorma ülekandumist. Kui teil on vaja pika käepidemega labidat, valige ERGO 130 cm CELLFAST labidas. Siin pakutava mudeli tera istub spetsiaalselt profileeritud käepidemel, mis vähendab teie selgroole avaldatavat survet. See on ideaalne tööriist kõigi raskete kuivade kaupade ja materjalide tõstmiseks ja teisaldamiseks! Võimalik, et vajate tolmu ja jäätmete kogumiseks ka laia labidat, nii et tellige julgelt käepidemega galvaniseeritud 47,5 cm tolmulapp. XXL-suurune tera kiirendab tööd märkimisväärselt. Meie veebipood pakub majapidamistöödeks ka väiksemaid plastikust ja metallist prügikotte. Laos on lai valik suurusi ja kujundusi, mis võimaldavad teil leida ja osta tööriista, mis sobib kõige paremini teie vajadustega.

Tellige taskukohase kohaletoimetamisega prügikotid ja söelabidad otse teie uksele - meil on kõik, mida võite vaja minna. Ärge kõhelge, tutvuge meie pakkumisega ja säästke aega tänu mugavale veebipoodlemisele!