• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Tolm ja kivisüsi

Meie poes saadaval süsi- ja prügikühvlid aitavad teil kõige nõudlikumate majapidamis- ja aiatöödega hakkama saada. Varustage end kvaliteetsete tööriistadega, mis võimaldavad teil sütt, kruusa, prahti või liiva tõhusalt ja tõhusalt laadida. Me garanteerime tipptasemel kvaliteeti taskukohase hinnaga!

Kas otsite klassikalist söekühvlit? Pakume 37 cm söekühvlit ilma käepidemeta. Selle kumerad servad takistavad koorma ümberminekut. Kui eelistate kühvlit pika käepidemega, valige ERGO 130 cm CELLFAST kühvel. Selle mudeli tera on kinnitatud spetsiaalselt kujundatud käepidemele, mis vähendab selgroo koormust. See on ideaalne vahend raskete kuivade kaupade ja materjalide tõstmiseks ja transportimiseks! Võite vajada ka laia kühvlit tolmu ja prahi kogumiseks; meie tsingitud 47,5 cm prügikühvel käepidemega on suurepärane valik. Selle ekstra suur tera kiirendab teie tööd oluliselt. Meie veebipoes on ka erinevaid väiksemaid plastist ja metallist prügikühvleid kodutööde jaoks. Meie laia suuruse ja kujunduse valikuga leiate kindlasti ja ostke tööriista, mis sobib teie vajadustele ideaalselt.

Tellige söe- ja prügikühvlid soodsa kohaletoimetamisega otse teie uksele. Meil on kõik, mida vajate. Ärge kõhelge, tutvuge meie valikuga ja nautige veebipoodlemise mugavust!