• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Netīrumi un ogļu lāpstas

Mūsu veikalā pieejamās netīrumu šķembas un ogļu lāpstas palīdzēs jums visgrūtākajos sadzīves un dārza darbos. Aprīkojiet sevi ar augstas kvalitātes instrumentiem, kas ļauj ātri un efektīvi iekraut ogles, granti, gružus vai smiltis. Mēs garantējam visaugstāko kvalitāti par makam draudzīgām cenām!

Vai jūs meklējat klasisku ogļu lāpstu? Piedāvājumā ir 37 cm liela ogļu lāpsta bez roktura. Tam ir izvirzītas malas, kas novērš kravas pārliešanu. Ja jums ir vajadzīga lāpsta ar garu rokturi, izvēlieties ERGO 130 cm CELLFAST lāpstu. Šeit piedāvātā modeļa asmens atrodas uz speciāli profilēta roktura, kas samazina spiedienu, kas jūtams uz jūsu mugurkaula. Tas ir ideāls instruments visu smago, sauso preču un materiālu pacelšanai un pārvietošanai! Jums var būt nepieciešama arī plaša lāpsta putekļu un atkritumu savākšanai, tāpēc nekautrējieties pasūtīt cinkoto 47,5 cm putekļu tvertni ar rokturi. XXL izmēra asmens ievērojami paātrina darbu. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā arī mazākas plastmasas un metāla atkritumu tvertnes mājsaimniecības darbiem. Noliktavā ir plaša izmēru un dizaina izvēle, kas ļauj jums atrast un iegādāties rīku, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Pasūtiet atkritumu urnas un ogļu lāpstas ar pieņemamu cenu tieši pie jūsu durvīm - mums ir viss jums nepieciešamais. Nevilcinieties, apskatiet mūsu piedāvājumu un ietaupiet laiku, pateicoties ērtai iepirkšanās veikšanai tiešsaistē!