• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Netīrumi un ogļu lāpstas

Mūsu veikalā pieejamie ogles lāpstiņas un putekļu lāpstiņas palīdzēs jums ar visprasīgākajiem mājas un dārza uzdevumiem. Aprīkojieties ar augstas kvalitātes instrumentiem, kas ļauj jums ielādēt ogli, grants, drupas vai smiltis efektīvi un efektīvi. Mēs garantējam augstāko kvalitāti par draudzīgu cenu!

Vai meklējat klasisko ogļu lāpstiņu? Mēs piedāvājam 37 cm ogļu lāpstiņu bez roktura. Tās konturētās malas novērš kravas izliešanu. Ja jūs dodat priekšroku lāpstiņai ar garu rokturi, izvēlieties ERGO 130 cm CELLFAST lāpstiņu. Šī modeļa asmens ir uzstādīts uz īpaši izstrādātu rokturi, kas samazina mugurkaula slodzi. Tas ir ideāls instruments smago sauso preču un materiālu pacelšanai un pārvietošanai! Jums var arī vajadzēt plašu lāpstiņu putekļu un atkritumu savākšanai; mūsu cinkota 47,5 cm putekļu lāpstiņa ar rokturi ir lieliska izvēle. Tās extra liela asmens ievērojami paātrina jūsu darbu. Mūsu tiešsaistes veikalā ir arī dažādas mazākas plastmasas un metāla putekļu lāpstiņas mājas darbiem. Ar mūsu plašo izmēru un dizaina klāstu jūs noteikti atradīsiet un iegādāsieties instrumentu, kas pilnīgi atbilst jūsu vajadzībām.

Pasūtiet ogļu un putekļu lāpstiņas par pieejamu cenu tieši pie jūsu durvīm. Mums ir viss, kas jums varētu būt nepieciešams. Nevilcinieties, izpētiet mūsu klāstu un izbaudiet tiešsaistes iepirkšanās ērtības!