• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dulkių ir akmens anglių kastuvai

Mūsų parduotuvėje prieinami šiukšlių kastuvai ir anglimi kastuvai padės jums susidoroti su pačiomis reikliausiomis namų ūkio ir sodininkystės užduotimis. Įsigykite aukštos kokybės įrankius, kurie leis jums greitai ir efektyviai krauti anglį, žvyrą, nuolaužas ar smėlį. Garantuojame aukščiausią kokybę draugiška kaina!

Ar ieškote klasikinio anglimi kastuvo? Siūlome 37 cm anglimi kastuvą be rankenos. Jo formuoti kraštai neleidžia krovai išsilieti. Jei norite kastuvo su ilga rankena, pasirinkite ERGO 130 cm CELLFAST kastuvą. Šio modelio peilis pritvirtintas specialiai sukurtai rankenai, kuri sumažina nugaros slėgį. Tai puikus įrankis kilnojimui ir pernešimui visiems sunkiems sausiems gėrimams ir medžiagoms! Jums taip pat gali reikėti plato kastuvo dulkių ir atliekų rinkimui; mūsų cinkuotas 47,5 cm šiukšlių kastuvas su rankena yra puikus pasirinkimas. Jo XXL dydžio peilis žymiai pagreitina darbą. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat rasite mažesnius plastikinius ir metalinius šiukšlių kastuvus namų ruošos darbams. Turėdami platų dydžių ir dizainų pasirinkimą, tikrai rasite ir įsigysite įrankį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Užsisakykite šiukšlių kastuvus ir anglimi kastuvus už prieinamą kainą tiesiai į jūsų namus. Turime viską, ko jums gali reikėti. Nedvejokite, patikrinkite mūsų pasiūlymą ir mėgaukitės patogiu apsipirkimu internetu!