• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dulkių ir akmens anglių kastuvai

Mūsų parduotuvėje esančios dulkes ir akmens anglių kastuvai padės atlikti sunkiausias buities ir sodo užduotis. Pasirūpinkite aukštos kokybės įrankiais, leidžiančiais greitai ir efektyviai pakrauti anglis, žvyrą, šiukšles ar smėlį. Mes garantuojame aukščiausią kokybę su piniginėms palankiomis kainomis!

Ar jūs ieškote klasikinio akmens anglių kastuvo? Siūlome 37 cm anglių kastuvą be rankenos. Jame yra išsikišę kraštai, kurie neleidžia kroviniui išsilieti. Jei jums reikia kastuvo su ilga rankena, rinkitės ERGO 130 cm CELLFAST kastuvą. Čia siūlomo modelio ašmenys yra ant specialiai profiliuotos rankenos, kuri sumažina jūsų stuburo jaučiamą slėgį. Tai yra puikus įrankis pakėlti ir perkelti visas sunkias sausas prekes ir medžiagas! Jums taip pat gali prireikti plataus kastuvo, kad būtų galima surinkti dulkes ir atliekas, todėl nedvejodami užsisakykite galvanizuotą 47,5 cm šiukšlių dėžę su rankena. XXL dydžio ašmenys žymiai pagreitina darbą. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat siūlomos mažesnės plastikinės ir metalinės šiukšlių dėžės, skirtos namų ruošai. Siūlome platų dydžių ir dizaino pasirinkimą, kurie leidžia rasti ir nusipirkti įrankį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Užsisakykite šiukšlių dėžių ir akmens anglių kastuvų su prieinamu pristatymu tiesiai į jūsų duris - mes turime viską, ko jums gali prireikti. Nedvejodami, peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir sutaupykite laiko patogaus apsipirkimo internetu dėka!