Dustpans ve kömür kürekleri

Mağazamızda bulunan çöp kutuları ve kömür kürekleri, en zorlu ev ve bahçe işlerinde size yardımcı olacaktır. Kendinizi hızlı ve etkili bir şekilde kömür, çakıl, enkaz veya kum yüklemenizi sağlayan yüksek kaliteli araçlarla donatın. Cüzdan dostu fiyatlarla en yüksek kaliteyi garanti ediyoruz!

Klasik bir kömür küreği mi arıyorsunuz? Teklifimizde tutaksız 37 cm Kömür kürek var. Yükün dökülmesini önleyen çıkıntılı kenarlara sahiptir. Uzun saplı bir kürek gerekiyorsa, ERGO 130 cm CELLFAST kürek seçin. Burada sunulan modelin kanadı, omurganızdaki basıncı azaltan özel olarak profillenmiş bir tutamağa oturur. Tüm ağır kuru mal ve malzemelerin kaldırılması ve taşınması için mükemmel bir araçtır! Ayrıca toz ve atıkları toplamak için geniş bir kepçeye ihtiyacınız olabilir, bu yüzden Galvanizli 47,5 cm faraşı saplı olarak sipariş etmekten çekinmeyin. XXL boyutlu bıçak, işi önemli ölçüde hızlandırır. Online mağazamız ayrıca ev işleri için daha küçük plastik ve metal faraşlar da sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun aleti bulmanızı ve satın almanızı sağlayan geniş bir ebat ve tasarım yelpazesine sahibiz.

Kapınıza doğrudan uygun fiyatlı teslimat ile faraş ve kömür kürekleri sipariş edin - ihtiyacınız olabilecek her şeye sahibiz. Tereddüt etmeyin, teklifimizi inceleyin ve uygun çevrimiçi alışveriş sayesinde zaman kazanın!