Грунтові випробувачі

Випробувачі ґрунтів захистять вас від помилок і дозволять вам ще краще підготуватися до посіву та посадки. Чи знаєте ви, як сказати, чи ґрунт має бажану реакцію? Як виміряти температуру ґрунту і чи можна взагалі перевірити родючість ґрунту? Ви отримаєте відповіді на всі ці запитання в цьому підрозділі!

Якщо ви плануєте висаджувати вимогливі рослини, наприклад, кислотолюбні хвойні, рододендрони, вереси або гортензії, ґрунтовий тестер дозволить вам виміряти рН ґрунту і вирішити, чи потрібен вам кислий торф або підкислюючі добрива. Ми також рекомендуємо провести такий тест перед посівом овочів, оскільки більшість цих рослин зневажають кислий грунт. Тому якщо його рН занадто низький, може знадобитися додавання кальцію. Як ти міг це все знати? Наша порада проста: придбайте набір для тестування pH на BIOPON, доступний за спеціальною ціною, і виміряйте реакцію ґрунту надійно та легко. Ви також можете замовити тестер для багаторазового використання, pH-метр, який дозволяє точно і швидко виміряти pH. Що з тестом ґрунту 2 в 1: pH-метр із тестом на родючість ґрунту? Це дасть вам інформацію не тільки про реакцію ґрунту, про яку йдеться, але й його основний вміст поживних речовин (азот, калій та фосфор). Якщо ви завзятий садівник, який з нетерпінням чекає ідеального моменту, щоб пересадити розсаду або посіяти насіння, 31-сантиметровий ґрунтовий термометр - це інструмент для вас. З іншого боку, професіонали повинні розглянути електронний тестер ґрунту 4-в1 (вимірює рН, вологість, сонячне світло, температуру). Цей зручний, простий у використанні інструмент надасть вам ще більше можливостей при плануванні посіву, посадці та догляді.

Ви отримаєте випробувачі ґрунту від відомих виробників за такою неймовірно конкурентоспроможною ціною лише в нашому магазині. Вибирайте заощадження та успіх у вирощуванні овочів, фруктів та декоративних рослин. Запрошуємо вас на шопінг-тур, який задовольнить усі ваші вимоги!