• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Augsnes pārbaudītāji

Augsnes pārbaudītāji pasargās jūs no kļūdām un ļaus vēl labāk sagatavoties sējai un stādīšanai. Vai jūs zināt, kā noteikt, vai augsnei ir vēlamā reakcija? Kā izmērīt augsnes temperatūru un vai vispār ir iespējams pārbaudīt augsnes auglību? Jūs saņemsit atbildes uz visiem jautājumiem šajā apakšsadaļā!

Ja plānojat iestādīt prasīgus augus, piemēram, skābi mīlošus skujkokus, rododendrus, siltumniekus vai hortenzijas, augsnes testeris ļaus izmērīt augsnes pH un izlemt, vai jums ir nepieciešams skābais kūdrs vai paskābinošais mēslojums. Mēs iesakām arī veikt šādu pārbaudi pirms dārzeņu sēšanas, jo vairums šo augu nicina skābo augsni. Tātad, ja tā pH līmenis ir pārāk zems, var būt nepieciešams pievienot kalciju. Kā tu to visu varēji uzzināt? Mūsu padoms ir vienkāršs: iegādājieties BIOPON pH testēšanas komplektu, kas pieejams par īpašu cenu, un ticami un viegli izmēriet augsnes reakciju. Jūs varat arī pasūtīt atkārtoti lietojamu testeri - pH-metru, kas ļauj precīzi un ātri noteikt pH līmeni. Kā ir ar 2-in-1 augsnes testeri: pH-metru ar augsnes auglības testu? Tas sniegs jums informāciju ne tikai par attiecīgās augsnes reakciju, bet arī par pamata barības vielu (slāpekļa, kālija un fosfora) saturu. Ja esat laipns dārznieks, kurš nepacietīgi gaida perfektu brīdi, kad pārstādīt stādus vai sēt sēklas, 31 cm augsnes termometrs ir jums piemērots rīks. No otras puses, speciālistiem jāņem vērā 4-in1 elektroniskais augsnes testeris (mēra pH, mitrumu, saules gaismu, temperatūru). Šis ērtais, ērti lietojamais rīks nodrošinās jums vēl lielākas iespējas sivēnmātes plānošanā, stādīšanas un kopšanas pasākumos.

Jūs iegūsit augsnes pārbaudītājus no slaveniem ražotājiem par tik neticami konkurētspējīgām cenām tikai mūsu veikalā. Izvēlieties ietaupījumus un panākumus dārzeņu, augļu un dekoratīvo augu audzēšanā. Mēs aicinām jūs iepirkšanās ekskursijā, kas atbildīs visām jūsu prasībām!