• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augsnes pārbaudītāji

Augsnes testeris var jūs aizsargāt no dārgām kļūdām un padarīt jūs vēl labāk sagatavotus sēšanai un stādīšanai. Vai jūs zināt, kā noteikt, vai augsnei ir vēlamā reakcija? Vai jūs varat mērīt augsnes temperatūru, un vai vispār ir iespējams novērtēt augsnes auglību? Jūs atradīsiet atbildes uz visiem šiem jautājumiem šajā kategorijā!

Ja jūs plānojat stādīt prasīgus augus, piemēram, skābumu mīlošos skuju kokus, rododendrus, ērkšķus vai hortenzijas, augsnes testeris var jums palīdzēt mērīt augsnes pH un noskaidrot, vai jums ir nepieciešama skāba kūdra vai skābinoši mēslojumi. Ieteicams veikt šādus testus pirms dārzeņu stādīšanas, jo lielākā daļa no tiem nesaņem labumu skābā augsnē. Ja pH ir pārāk zems, jums var nākties pievienot kalciju. Gribat zināt, kā uzzināt visu šo? Mūsu ieteikums ir vienkāršs: iegādājieties BIOPON pH testa komplektu, tagad pieejamu par akcijas cenu, un uzziniet augsnes reakciju uzticami un viegli. Turklāt jūs varat izvēlēties atkārtoti izmantojamu pH mērītāju precīziem un ātriem pH mērījumiem. Vai jūs esat apsvēruši 2-in-1 Augsnes testeri? Šis pH mērītājs ar augsnes auglības testu sniedz informāciju ne tikai par augsnes reakciju, bet arī par tās pamata uzturvielu saturu, piemēram, slāpekli, kāliju un fosforu. Ja jūs esat aizrautīgs dārznieks, kurš nevar sagaidīt ideālo brīdi stādīt sēklu vai sēt sēklas, 31 cm augsnes termometrs ir jūsu galvenais rīks. Profesionāļiem mēs ieteiktu 4-in-1 elektronisko augsnes testeris, kas mēra pH, mitrumu, saules gaismu un temperatūru. Šis lietotājam draudzīgais instruments piedāvās jums plašākas iespējas sēšanai, stādīšanai un augu kopšanai.

Iegūstiet augsnes testeris no cienīgiem ražotājiem mūsu veikalā par neuzveicamām cenām. Izvēlieties izdevīgumu un panākumus audzējot dārzeņus, augļus un rotājumus. Mēs aicinām jūs iepirkšanās pieredzē, kas apmierinās visus jūsu dārza vajadzības!