• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Pinnase katsetajad

Pinnasetestid kaitsevad teid vigade eest ja lasevad teil külvamiseks ja istutamiseks veelgi paremini valmistuda. Kas teate, kuidas öelda, kas mullal on soovitud reaktsioon? Kuidas mõõta mullatemperatuuri ja kas mulla viljakust on üldse võimalik testida? Kõigile nendele alajaotise küsimustele saate vastused!

Kui kavatsete istutada nõudlikke taimi, näiteks happeid armastavaid okaspuid, rododendroneid, kuuseohtlasi või hortensiaid, võimaldab mullatester teil mõõta mulla pH-d ja otsustada, kas vajate happelist turvast või hapendavat väetist. Samuti soovitame sellise katse läbi viia enne köögiviljade külvamist, kuna enamik neist taimedest põlgab happelist mulda. Nii et kui selle pH on liiga madal, võib vaja minna kaltsiumi lisamist. Kuidas sa seda kõike teada said? Meie nõuanne on lihtne: ostke spetsiaalse hinnaga saadaval olev BIOPON-i pH-testimise komplekt ja mõõtke mulla reaktsiooni usaldusväärselt ja hõlpsalt. Võite tellida ka korduvkasutatavat testerit - pH-meetrit, mis võimaldab pH täpsust ja kiiret mõõtmist. Mis saab 2-in-1 pinnasetesterist: mullaviljakuse testiga pH-meeter? See annab teile teavet mitte ainult kõnealuse pinnase reaktsiooni kohta, vaid ka selle põhiliste toitainete (lämmastiku, kaaliumi ja fosfori) sisalduse kohta. Kui olete innukas aednik, kes ootab kannatamatult ideaalset hetke seemikute ümberistutamiseks või seemnete külvamiseks, on 31-cm pikkune mullatermomeeter teie jaoks tööriist. Spetsialistid peaksid seevastu arvestama elektroonilise mullatestiga 4-in1 (mõõdab pH, niiskust, päikesevalgust, temperatuuri). See mugav, hõlpsasti kasutatav tööriist annab teile veelgi rohkem võimalusi emise kavandamiseks, istutamiseks ja hooldamiseks.

Pinnaseproovijaid saate tuntud tootjatelt nii uskumatult konkurentsivõimelise hinnaga ainult meie poest. Valige köögiviljade, puuviljade ja ilutaimede kasvatamisel kokkuhoid ja edu. Kutsume teid sisseostureisile, mis vastab kõigile teie nõudmistele!