• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pinnase katsetajad

Mullatesterid aitavad teid kaitsta kulukate vigade eest ja valmistuda veelgi paremini külvamiseks ja istutamiseks. Kas teate, kuidas kindlaks teha, kas mullal on soovitud reaktsioon? Kas oskate mõõta mulla temperatuuri ja kas on üldse võimalik hinnata mulla viljakust? Leiate vastused kõigile neile küsimustele selles kategoorias!

Kui plaanite istutada nõudlikke liike, nagu hapet armastavad okaspuud, rododendronid, kanarbikud või hortensiad, aitavad mullatesterid mõõta mulla pH-t ja määrata, kas vajate happelist turvast või happelist väetist. Soovitatav on teha selliseid teste enne köögiviljade istutamist, kuna enamik neist ei talu happelist mulda. Kui pH on liiga madal, võite vajada kaltsiumi lisamist. Mõtlete, kuidas seda kõike teada? Meie soovitus on lihtne: ostke BIOPON pH testimise komplekt, mis on nüüd saadaval soodushinnaga, ja määrake mulla reaktsioon usaldusväärselt ja vaevata. Lisaks saate valida taaskasutatava pH-meetri täpseteks ja kiireteks pH mõõtmisteks. Olete kaalunud 2-in-1 Mullatesterit? See pH-meeter koos mulla viljakuse testiga annab teavet mitte ainult mulla reaktsiooni, vaid ka selle põhinutrientide sisalduse, näiteks lämmastiku, kaaliumi ja fosfori kohta. Kui olete kirglik aednik, kes ootab kannatamatult ideaalset hetke seemikute siirdamiseks või seemnete külvamiseks, on 31 cm mullatermomeeter teie jaoks õige vahend. Professionaalidele soovitame 4-in-1 Elektroonilist mullatesterit, mis mõõdab pH-d, niiskust, päikesevalgust ja temperatuuri. See kasutajasõbralik vahend annab teile rohkem võimalusi külvamiseks, istutamiseks ja taimede eest hoolitsemiseks.

Hankige mullatesterid meie poest mainekatelt tootjatelt uskumatult soodsa hinnaga. Valige kuluefektiivsus ja edu köögiviljade, puuviljade ja ilutaimede kasvatamisel. Kutsume teid ostukogemusele, mis rahuldab kõiki teie aiatöö vajadusi!