Toprak test cihazları

Toprak test cihazları sizi hatalardan koruyacak ve ekim ve ekim için daha iyi hazırlanmanıza izin verecektir. Toprağın istenen tepkimeye sahip olup olmadığını nasıl söyleyeceğinizi biliyor musunuz? Toprak sıcaklığı nasıl ölçülür ve toprak verimliliğini test etmek mümkün mü? Bu alt bölümdeki tüm bu soruların cevaplarını alacaksınız!

Asit seven kozalaklı ağaç, orman gülleri, su altı veya ortanca gibi zorlu bitkileri ekmeyi planlıyorsanız, toprak test cihazı toprak pH'ını ölçmenize ve asitli turba ya da asitlendirilmiş gübreye ihtiyacınız olup olmadığına karar vermenizi sağlar. Sebze ekmeden önce bu tür bir testin yapılmasını tavsiye ediyoruz, çünkü bu bitkilerin çoğu asidik toprağı küçümsüyor. Bu nedenle, pH değeri çok düşükse, kalsiyum eklemek gerekebilir. Tüm bunları nasıl bildin? Tavsiyemiz basittir: özel bir fiyata sunulan BIOPON pH test setini satın alın ve toprağın tepkimesini güvenilir ve kolay bir şekilde ölçün. Aynı zamanda, pH'ın doğru ve hızlı bir şekilde ölçülmesini sağlayan pH-metre olan tekrar kullanılabilir test cihazını sipariş edebilirsiniz. Ya 2'si 1 arada Toprak test cihazı: toprak verimliliği testi olan pH metre? Sadece söz konusu toprağın tepkisi hakkında değil, temel besin (azot, potasyum ve fosfor) içeriği hakkında da bilgi verecektir. Fideleri nakletmek veya tohum ekmek için mükemmel anı sabırsızlıkla bekleyen hevesli bir bahçıvansanız, 31 cm toprak termometresi sizin için bir araçtır. Diğer taraftan, profesyoneller 4'ü 1 arada Elektronik toprak test cihazını (pH, nem, güneş ışığı ve sıcaklığı ölçer) dikkate almalıdır. Bu kullanışlı, kullanımı kolay araç, ekim, dikim ve bakım önlemlerini planlamada sizi daha da fazla olanakla donatır.

Tanınmış üreticilerden toprak test cihazlarını bu kadar rekabetçi bir fiyatla yalnızca mağazamızda temin edeceksiniz. Büyüyen sebzelerde, meyve ve süs bitkilerinde tasarruf ve başarıyı seçin. Sizi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir alışveriş turuna davet ediyoruz!