• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Dirvožemio testeriai

Dirvos testeriai gali apsaugoti jus nuo brangių klaidų ir padėti jums būti geriau pasirengusiems sėjai ir sodinimui. Ar žinote, kaip nustatyti, ar dirva turi norimą reakciją? Ar galite matuoti dirvos temperatūrą ir ar iš viso galima įvertinti dirvos derlingumą? Čioje kategorijoje rasite atsakymus į visas šias užduotis!

Jei planuojate sodinti reikliausias rūšis, tokius kaip rūgščią mylinčius egles, rododendrus, erikas ar hortenzijas, dirvos testeriai padės jums išmatuoti dirvos pH ir nustatyti, ar jums reikia rūgščiosios durpių ar rūgštinimo trąšų. Prieš sodindami daržoves, rekomenduojama atlikti tokius testus, nes daugelis jų negyvena rūgščioje dirvoje. Jei pH yra per mažas, gali tekti pridėti kalcio. Norite žinoti, kaip tai viską sužinoti? Mūsų pasiūlymas yra paprastas: įsigykite BIOPON pH testavimo rinkinį, dabar prieinamą akcijine kaina, ir patikimai bei lengvai nustatykite dirvos reakciją. Be to, galite pasirinkti daugkartinio naudojimo pH matuoklį tiksliai ir greitai matuojant pH. Gal jūs apsvarstėte 2-in-1 dirvos testerių? Šis pH matuoklis su dirvos derlingumo testu suteikia informaciją ne tik apie dirvos reakciją, bet ir apie pagrindinį jos maistinių medžiagų kiekį, tokią kaip azotas, kaliumas ir fosforas. Jei esate aistringas sodininkas, kuris nekantriai laukia idealios akimirkos persodinti sodinukus ar sėti sėklas, 31 cm dirvos termometras yra jūsų pagrindinis įrankis. Profesionalams siūlome 4-in-1 elektroninį dirvos testerį, kuris matuoja pH, drėgmę, saulės šviesą ir temperatūrą. Šis vartotojui patogus prietaisas suteiks jums platesnį pasirinkimą sėjai, sodinimui ir augalų priežiūrai.

Įsigykite dirvos testerius iš gerbiamų gamintojų mūsų parduotuvėje už nepriekaištingą kainą. Pasirinkite ekonomiškumą ir triumfą auginant daržoves, vaisius ir dekoratyvinius augalus. Kviečiame jus apsipirkti patirtimi, kuri atitiks visus jūsų sodinimo poreikius!