• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Dirvožemio testeriai

Dirvožemio bandytojai apsaugos jus nuo klaidų ir leis dar geriau pasiruošti sėjai ir sodinimui. Ar žinote, kaip pasakyti, ar dirvožemis turi norimą reakciją? Kaip išmatuoti dirvožemio temperatūrą ir ar iš viso galima patikrinti dirvožemio derlingumą? Gausite atsakymus į visus šiuos poskyrio klausimus!

Jei planuojate sodinti reiklius augalus, tokius kaip rūgštį mėgstantys spygliuočiai, rododendrai, šiltinės ar hortenzijos, dirvožemio testeris leis jums išmatuoti dirvožemio pH ir nuspręsti, ar jums reikia rūgščių durpių, ar rūgštinančių trąšų. Taip pat rekomenduojame atlikti tokį testą prieš sėjant daržoves, nes dauguma šių augalų niekina rūgščią dirvą. Taigi, jei jo pH yra per žemas, gali prireikti pridėti kalcio. Kaip tu galėjai visa tai žinoti? Mūsų patarimas yra paprastas: nusipirkite „BIOPON“ pH testavimo rinkinį, kurį galima įsigyti už ypatingą kainą, ir patikimai bei lengvai išmatuokite dirvožemio reakciją. Taip pat galite užsisakyti daugkartinio naudojimo testerį - pH matuoklį, kuris leidžia tiksliai ir greitai išmatuoti pH. O kaip „2 viename“ dirvožemio testeris: pH matuoklis su dirvožemio derlingumo bandymu? Tai suteiks jums informacijos ne tik apie nagrinėjamo dirvožemio reakciją, bet ir apie pagrindinių maistinių medžiagų (azoto, kalio ir fosforo) kiekį. Jei esate užsidegęs sodininkas, nekantriai laukiantis tobuliausio momento persodinti daigus ar pasėti sėklas, jums įrankis yra 31 cm dirvos termometras. Kita vertus, profesionalai turėtų apsvarstyti elektroninį dirvožemio testerį „4-in1“ (matuoja pH, drėgmę, saulės spindulius, temperatūrą). Šis patogus, lengvai naudojamas įrankis suteiks dar daugiau galimybių planuojant paršavedę, sodinant ir prižiūrint priemones.

Už tokias neįtikėtinai konkurencingas kainas įsigysite garsių gamintojų dirvožemio bandytojų tik mūsų parduotuvėje. Pasirinkite santaupas ir sėkmę augindami daržoves, vaisius ir dekoratyvinius augalus. Kviečiame jus į apsipirkimo turą, kuris patenkins visus jūsų reikalavimus!