Sebze tohumları

Bahçenizdeki boş bir sınır, sebze tohumları ekmeniz şartıyla hızlıca yeşile dönebilir. Motivasyon ve biraz zaman, kısa sürede zengin mahsullerin tadını çıkarmanızı sağlar. Hepimiz sebzelerin zengin bir vitamin, mineral ve diğer besin kaynağı olduğunu biliyoruz, bu yüzden her diyete dahil edilmesi gerekiyor. Kendi bahçenizden toplananlar gözleri memnun eder, hak ettiği memnuniyeti verir ve her şeyden önce, daha sağlıklı ve süpermarkette bulunanlardan çok daha organik bir şekilde üretilir. Hatta bazı sebzeleri evde veya balkonunuzda kapalı bir serada yetiştirebilirsiniz.

Çevrimiçi mağazamız açık havada ve örtü altı ekimi için sebze tohumları sunmaktadır. Çok çeşitli çeşitlerden birini seçebilirsiniz, ancak her ürünün kısa açıklamaları doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Havuç, baklagil, maydanoz veya marul gibi en popüler sebzelerin tohumlarını satarız; ancak, su kabakları veya lahana gibi daha az bilinenlerden biriyseniz, onları mağazamızda bulabilirsiniz.

Mağazamızda sunulan tohumlar, sadece kanıtlanmış üreticilerden geldiklerinden, yüksek kalitede ve iyi çimlenebilirlik göstermektedir. Başarılı kültür ve zengin, kaliteli hasat garanti eder. Evinizden ayrılmak zorunda kalmadan tüm sebzelerin tohumlarını bulacağınız teklifimizde tereddüt etmeyin.

31.20 52.00
Promosyon biter
31.20 52.00
Promosyon biter
31.20 52.00
Promosyon biter
31.20 52.00
Promosyon biter
31.20 52.00
Promosyon biter