• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Vianoce

Vianoce sú všeobecne považované za najlepší čas roka. Na toto sviatočné obdobie sa pripravíte v našom obchode. Stačí sa pozrieť na praktické doplnky a ozdoby. Máme všetko, čo potrebujete počas krásneho vianočného času!

Vianoce si nikto nevie predstaviť bez stromu. Patrí stabilizácia stromu k vašim menej obľúbeným prácam? Objednajte si náš stabilný, ľahký a ľahko použiteľný stojan na vianočné stromčeky Orbit, dostupný v zelenej, striebornej alebo zlatej farbe. Tu ponúkaný produkt strom stabilizuje a umožňuje vám ho pohodlne zalievať. Priaznivci umelých stromov by mali mať radi naše pevné a odolné kryty na vianočné stromčeky so zámkami na zips. Čo ešte máme na sklade? Nezabudnite sa pozrieť na náš dom a záhradu. Ponúkame okrem iného cenovo dostupné a estetické držiaky sviečok a misky ikebana, ktoré tvoria ideálny základ pre vianočné vence. A to zďaleka nie je všetko!

Dovoľujeme si Vás pozerať na našu ponuku. Zostaňte naladení na všetky nové položky a nenechajte si ujsť sezónne ponuky a zľavy pre verných zákazníkov! V našom záhradnom obchode si objednáte všetko, čo váš domov bude potrebovať na Vianoce. Ušetrite vďaka dostupným dodacím cenám a užite si rýchle nakupovanie online!