• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kalėdos

Kalėdų laikotarpis plačiai laikomas metų gražiausiu laiku. Pasiruoškite šiam šventiniam sezonui mūsų parduotuvėje. Pažiūrėkite į mūsų praktinius priedus ir puošmenas. Mes turime viską, ko jums gali prireikti gražiam Kalėdų metui!

Jokie Kalėdos nebūtų pilnos be eglutės. Ar eglutės stabilizavimas yra vienas iš mažiau mėgstamų darbų? Užsisakykite mūsų stabilų, lengvą ir lengvai naudojamą Orbit eglutės stovą, turimą žalioje, sidabrinėje ar auksinėje spalvoje. Šis produktas ne tik stabilizuoja eglutę, bet ir leidžia ją lengvai laistyti. Dirbtinių eglučių mėgėjai įvertins mūsų tvirtas ir ilgaamžes eglutės dėklus su užtrauktukais. Bet tai dar ne viskas! Nepamirškite peržiūrėti mūsų namų ir sodo dekoracijų. Tarp mūsų pasiūlymų yra prieinamos ir estetiškai patrauklios žvakidės bei ikebana dubenys, puikiai tinkantys Kalėdų vainikams.

Šiltai kviečiame jus pažvelgti į mūsų asortimentą. Sekite naujienomis ir nepaleiskite progos pasinaudoti mūsų sezoninėmis akcijomis ir ypatingais nuolaidos pasiūlymais lojaliems klientams! Užsisakykite viską, ko jums reikia namams Kalėdoms mūsų sodo parduotuvėje. Sutaupykite dėl konkurencingų pristatymo kainų ir mėgaukitės paprastais internetiniais pirkimais!