Bahçe folyo

Bahçe folyosu bitki bakımı ve koruması için kullanılan çok amaçlı bir üründür. İzolasyon görevi görebilir, çimlenmeyi hızlandırmak, fideleri yağmurdan veya yabani otlardan korumak ve zararlıların bitkilere ulaşmasını önlemek için kullanılabilir. Nispeten ucuz ve kullanımı kolaydır. Bu ürünlerden bazılarını satın almayı düşünüyorsanız, Bahçe folyoları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sebzeler veya yıllık çiçekli bitkiler yetiştirir ve geç donmalardan korkarsanız, 1,5 x 10 m'lik paketlerde bulunan Delikli şeffaf folyo, sınırlarınız için en iyi korumayı sunacaktır. Bitkiler ihtiyaç duyulan güneş ışığı ve sulamayı sulamadan alır, ancak aynı zamanda kuraklığa, sıcaklık düşüşlerine ve mekanik hasarlara daha az maruz kalır. Folyo tarafından korunan fideler de kuşlar için erişilemez olacaktır. Ayrıca meyve suyunu yabani otlardan korumak için uygun fiyatlı ve kanıtlanmış bir çözüm olan Delikli çilek folyo 1.4 x 10 m bulunmaktadır. Ayrıca tüm inşaat ve yenileme alanlarında kullanışlı olacak olan kalın ve dayanıklı 4 x 25 m inşaat folyosuna sahibiz. Sağlam tutuş satın aldığınızdan emin olun - Polar, folyo, branda ve paspasları sabitlemek için mandallar bu konuda size yardımcı olacaktır. Ürünlerimiz, birçok kez kullanılmasını sağlayan mükemmel dayanıklılık sergiler. Tereddüt etmeyin, birinci sınıf kaliteye yatırım yapın!

Online bahçe mağazamızdan sipariş vermenizi öneririz. Rekabetçi fiyatlar, uygun fiyatlı ve güvenilir teslimat ve birinci sınıf müşteri hizmetleri için varız. Bahçemizden tarafımızdan küçük bir yardım alarak dikkatli olun ve sonuçlar beklentilerinizi aşacaktır. Sizi bir alışveriş turuna davet ediyoruz!