Садова фольга

Садова фольга - це багатоцільовий продукт, що використовується для догляду та захисту рослин. Він може виступати в якості ізоляції, застосовуватися для прискорення проростання, захисту саджанців від дощу чи бур’янів та запобігання потрапляння шкідників до рослин. Він порівняно дешевий і простий у використанні. Дізнайтеся більше про нашу пропозицію садової фольги, якщо ви плануєте придбати частину цього товару.

Якщо ви вирощуєте овочі або однорічні квітучі рослини і боїтеся пізніх заморозків, перфорована прозора фольга, випускається в упаковках 1,5 х 10 м, запропонує найкращий захист для ваших кордонів. Рослини отримають необхідну дозу сонячного світла та води від зрошення, але при цьому будуть менше піддаватися посухи, перепадам температури та механічним пошкодженням. Розсада, захищена фольгою, також буде недоступною для птахів. Також в нашому магазині є перфорована полунична фольга розміром 1,4 х 10 м, доступне і перевірене рішення для захисту ягідних плям від бур’янів. У нас також є товста і міцна будівельна фольга 4 х 25 м, яка стане в нагоді на всіх будівельних та ремонтних майданчиках. Не забудьте придбати суцільне кріплення - У цьому питанні допоможуть вам шпильки для кріплення флісу, фольги, брезенту та килимки. Наша продукція демонструє чудову довговічність, що дозволяє використовувати їх кілька разів. Не соромтеся, вкладайте в преміум якість!

Ми рекомендуємо Вам замовити в нашому інтернет-магазині саду. Ми виступаємо за конкурентоспроможні ціни, доступну та надійну доставку та обслуговування клієнтів світового класу. Подбайте про свій сад з невеликою допомогою з нашої сторони, і результати перевершать ваші очікування. Запрошуємо вас у шопінг-тур!