• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Aiafoolium

Aiakile on mitmekülgne toode taimede hooldamiseks ja kaitsmiseks. See võib olla isolatsioon, kiirendada idanemist, kaitsta seemikuid vihma või umbrohu eest ja takistada kahjuritel taimedele ligi pääsemist. See on taskukohane ja kasutajasõbralik. Avastage rohkem meie aiakile valikut, kui kaalute mõne ostmist.

Kui kasvatate köögivilju või igal aastal õitsevaid taimi ja olete mures hiliste külmade pärast, pakub meie perforeeritud läbipaistev kile, mis on saadaval 1,5 x 10 m pakendites, suurepärast kaitset teie taimedele. Kuigi nad saavad vajaliku päikesevalguse ja kastmisvee, on nad samal ajal kaitstud põua, järskude temperatuuri languste ja füüsilise kahjustuse eest. Lisaks tagab kile, et seemikud jäävad lindudele kättesaamatuks. Meil on ka perforeeritud maasika kile mõõtmetega 1,4 x 10 m, mis on taskukohane ja proovitud lahendus marjaaedade kaitsmiseks umbrohu eest. Lisaks on meie pakutav vastupidav ja pikaajaline ehituskile mõõtudega 4 x 25 m hindamatu ehitus- ja renoveerimisprojektide jaoks. Veenduge, et teil oleks ka usaldusväärsed kinnitusvahendid - meie vaiad tekikanga, kile, katete ja mattide kinnitamiseks sobivad selleks suurepäraselt. Meie tooted on erakordselt vastupidavad, võimaldades korduvat kasutamist. Ärge viivitage; investeerige täna kõrgeimasse kvaliteeti!

Kutsume teid ostma meie veebipõhisest aianduspoodist. Oleme uhked konkurentsivõimeliste hindade, usaldusväärse ja kulutõhusa kohaletoimetamise ning tipptasemel klienditeeninduse üle. Parandage oma aeda meie abiga ja tulemused üllatavad teid. Alustage meiega ostureisi!