• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Aiafoolium

Aiafoolium on mitmeotstarbeline toode, mida kasutatakse taimede hooldamiseks ja kaitsmiseks. See võib toimida isolatsioonina, seda saab kasutada idanemise kiirendamiseks, seemikute kaitsmiseks vihma või umbrohu eest ja kahjurite taimedesse jõudmise takistamiseks. See on suhteliselt odav ja hõlpsasti kasutatav. Lisateavet meie aiafooliumide pakkumise kohta, kui plaanite mõnda seda toodet osta.

Kui kasvatate köögivilju või üheaastaseid õistaimi ja kardate hiliseid külmasid, pakub perforeeritud läbipaistev kile, mis on saadaval 1,5 x 10 m pakendites, teie piiridele parimat kaitset. Taimed saavad niisutamisest vajaliku annuse päikesevalgust ja vett, kuid on samal ajal vähem põua, temperatuuri languse ja mehaaniliste kahjustuste käes. Fooliumiga kaitstud seemikud on lindudele ligipääsmatud. Meie poes on saadaval ka perforeeritud maasikafoolium 1,4 x 10 m - taskukohane ja järeleproovitud lahendus marjaplaastrite kaitsmiseks umbrohu eest. Samuti on meil paks ja vastupidav 4 x 25 m pikkune ehitusfoolium, mis on kasulik kõigil ehitus- ja renoveerimistöödel. Ostke kindlasti kindel kinnitus - fliisi, fooliumi, tent ja mattide kinnitamiseks mõeldud tihvtid aitavad teid selles osas. Meie tooted on suurepärase vastupidavusega, mis võimaldab neid mitu korda kasutada. Ärge kõhelge, investeerige esmaklassilisse kvaliteeti!

Soovitame teil tellida meie veebipoes aias. Seisame konkurentsivõimeliste hindade, taskukohase ja usaldusväärse kohaletoimetamise ning maailmatasemel klienditeeninduse eest. Hoolige oma aia eest meie küljest väikese abiga ja tulemused ületavad teie ootused. Kutsume teid ostuekskursioonile!