• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo folija

Sodinimo plėvelė yra universali priemonė, skirta augalų priežiūrai ir apsaugai. Ji gali tarnauti kaip izoliacija, pagreitinti gemavimą, apsaugoti daigus nuo lietaus ar piktžolių ir neleisti kenkėjams patekti prie augalų. Ji yra nebrangi ir lengvai naudojama. Sužinokite daugiau apie mūsų sodinimo plėvelės pasiūlymą, jei ketinate ją įsigyti.

Jeigu auginate daržoves ar metinius žydinčius augalus ir nerimaujate dėl vėlyvų šalnų, mūsų perforuota skaidri plėvelė, prieinama 1,5 x 10 m pakuotėse, suteikia puikią apsaugą jūsų augalams. Nors jie gauna reikiamą saulės šviesą ir laistymo vandenį, jie tuo pačiu metu yra apsaugoti nuo sausros, staigių temperatūros kritimų ir mechaninių pažeidimų. Be to, plėvelė užtikrina, kad daigai yra neįkandami paukščiams. Mes taip pat turime perforuotą braškių plėvelę, matmenimis 1,4 x 10 m, tai yra ekonomiškas ir išbandytas būdas apsaugoti uogų plotus nuo piktžolių. Be to, mūsų siūloma tvirta ir ilgaamžė 4 x 25 m statybinė plėvelė yra nekainojama statybos ir renovacijos darbams. Įsitikinkite, kad turite patikimus tvirtinimo elementus - mūsų lynai tvirtinantys pliušinę, plėvelę, brezentus ir kilimus yra puikiai tinkami šiam tikslui. Mūsų produktai pasižymi išskirtine ilgaamžiškumu, leidžiančiu juos naudoti kelis kartus. Nedelskite; investuokite į aukščiausios kokybės produktus šiandien!

Kviečiame apsipirkti mūsų internetinėje sodinimo parduotuvėje. Mes didžiuojamės siūlydami konkurencingas kainas, patikimą ir ekonomišką pristatymą bei aukščiausio lygio klientų aptarnavimą. Pagerinkite savo sodą su mūsų pagalba, ir rezultatai jus stebins. Kviečiame į apsipirkimo kelionę su mumis!