• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo folija

Sodo folija yra universalus produktas, naudojamas augalų priežiūrai ir apsaugai. Tai gali būti izoliacija, naudojama pagreitinti daigumą, apsaugoti sodinukus nuo lietaus ar piktžolių ir užkirsti kelią kenkėjams patekti į augalus. Tai gana pigu ir lengva naudoti. Sužinokite daugiau apie mūsų sodo folijos pasiūlą, jei planuojate įsigyti šio produkto.

Jei auginate daržoves ar vienmečius žydinčius augalus ir bijote vėlyvų šalnų, perforuota permatoma folija, tiekiama 1,5 x 10 m pakuotėse, pasiūlys geriausią jūsų sienų apsaugą. Augalai gaus reikiamą saulės šviesos ir vandens dozę iš laistymo, tačiau tuo pačiu metu bus mažiau veikiami sausros, temperatūros kritimo ir mechaninių pažeidimų. Folija apsaugoti sodinukai paukščiams taip pat bus neprieinami. Mūsų parduotuvėje taip pat yra perforuota braškių folija 1,4 x 10 m, prieinamas ir patikrintas sprendimas uogų dėmėms apsaugoti nuo piktžolių. Taip pat turime storą ir tvirtą 4 x 25 m ilgio statybinę foliją, kuri bus naudinga visose statybų ir renovacijos vietose. Įsitikinkite, kad nusipirkote tvirtą tvirtinimą - Šiuo klausimu jums padės vilnos, folijos, brezentų ir kilimėlių tvirtinimo kaiščiai. Mūsų gaminiai pasižymi puikiu patvarumu, leidžiantį juos naudoti kelis kartus. Nedvejodami, investuokite į aukščiausios kokybės produktą!

Mes raginame užsisakyti mūsų internetinėje sodo parduotuvėje. Mes esame už konkurencingas kainas, prieinamą ir patikimą pristatymą bei pasaulinės klasės klientų aptarnavimą. Rūpinkitės savo sodu, turėdami nedidelę mūsų pusės pagalbą, o rezultatai pranoks jūsų lūkesčius. Kviečiame į ekskursiją po apsipirkimą!