• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dārza folija

Dārza folija ir universāls produkts, ko izmanto augu kopšanai un aizsardzībai. Tas var darboties kā izolācija, to var izmantot, lai paātrinātu dīgtspēju, aizsargātu stādus no lietus vai nezālēm un novērstu kaitēkļu nokļūšanu augos. Tas ir salīdzinoši lēts un ērti lietojams. Uzziniet vairāk par mūsu dārza folijas piedāvājumu, ja plānojat iegādāties kādu no šiem izstrādājumiem.

Ja jūs audzējat dārzeņus vai viengadīgus ziedošus augus un baidāties no vēlīnām salnām, perforētā caurspīdīgā folija, kas pieejama 1,5 x 10 m iesaiņojumos, piedāvās vislabāko jūsu robežu aizsardzību. Augi saņems nepieciešamo saules gaismas un ūdens devu no apūdeņošanas, bet tajā pašā laikā būs mazāk pakļauti sausumam, temperatūras kritumiem un mehāniskiem bojājumiem. Stādi, ko aizsargā folija, arī putniem nebūs pieejami. Mūsu veikalā ir arī perforēta zemeņu folija 1,4 x 10 m, pieejamu un pārbaudītu risinājumu ogu plāksteru aizsardzībai no nezālēm. Mums ir arī bieza un izturīga 4 x 25 m konstrukcijas folija, kas noderēs visos būvniecības un atjaunošanas objektos. Pārliecinieties, ka iegādājaties cietu stiprinājumu - šajā sakarā jums palīdzēs cilpas vilnas, folijas, brezenta un paklāju stiprināšanai. Mūsu izstrādājumiem ir lieliska izturība, kas ļauj tos izmantot vairākas reizes. Nevilcinieties, ieguldiet augstākā kvalitātē!

Mēs iesakām pasūtīt mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Mēs iestājamies par konkurētspējīgām cenām, pieejamu un uzticamu piegādi un pasaules klases klientu apkalpošanu. Rūpējieties par savu dārzu ar nelielu palīdzību no mūsu puses, un rezultāti pārsniegs jūsu cerības. Mēs aicinām jūs iepirkšanās ekskursijā!