• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dārza folija

Dārza plēve ir daudzpusīgs produkts augu kopšanai un aizsardzībai. Tā var kalpot kā izolācija, paātrināt dīgšanu, aizsargāt stādus no lietus vai nezālēm un novērst kaitēkļu piekļuvi augiem. Tā ir pieejama un lietotājam draudzīga. Uzziniet vairāk par mūsu Dārza plēvju piedāvājumu, ja apsverat tās iegādi.

Ja audzējat dārzeņus vai gadējie ziedošos augus un esat noraizējies par vēliem sals, mūsu Caurspīdīgā perforētā plēve, pieejama 1,5 x 10 m iepakojumos, nodrošina lielisku aizsardzību jūsu augiem. Lai viņi saņemtu nepieciešamo saules gaismu un laistīšanas ūdeni, vienlaikus tie ir pasargāti no sausuma, straujām temperatūras pazemināšanās un fiziskiem bojājumiem. Turklāt plēve nodrošina, ka stādi nav sasniedzami putniem. Mēs arī piedāvājam Perforēto zemeņu plēvi, kuras izmēri ir 1,4 x 10 m, tā ir ekonomiska un pārbaudīta risinājums aizsargāt ogulāju laukumiņus no nezālēm. Turklāt izturīgā un ilgmūžīgā būvniecības plēve 4 x 25 m, ko piedāvājam, ir nenovērtējama būvniecības un renovācijas projektos. Pārliecinieties, ka jums ir uzticami nostiprinājumi - mūsu piederumi plēvju, segumu, presējumu un paklāju nostiprināšanai ir īpaši piemēroti šim mērķim. Mūsu produkti lepojas ar izcilo ilgmūžību, ļaujot tos izmantot vairākkārt. Nevilcinieties; ieguldiet augstākās kvalitātes šodien!

Aicinām jūs iepirkties mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Mēs lepojamies ar konkurencespējīgām cenām, uzticamu un izmaksu efektīvu piegādi un augstākās klases klientu apkalpošanu. Uzlabojiet savu dārzu ar mūsu palīdzību, un rezultāti jūs pārsteigs. Dodieties iepirkumu ceļojumā ar mums!