Bitki etiketleri

Bitki etiketlerinin işe yaramaz olduğunu düşünüyor musunuz? Bu ifade gerçeklerden uzak. Bitki adına sahip küçük bir tahta, özellikle olgun bitkiler için tipik özellikler geliştirmemiş ve diğer türlerle kolayca karışabilen genç bitkilerin bakımını yaparken sizi hatalardan koruyacaktır. Aynı türden bitki çeşitlerinin fidelerini üretmeden önce bazı etiketler almanızı tavsiye ederiz - çeşit adı olan bir etiket her bir fideyi hızlı ve kolay bir şekilde tanımlamanıza izin verecektir.

Çevrimiçi mağazamız farklı malzemelerden yapılmış bitki etiketleri sunmaktadır. Eğer bir doğa tutkunuysanız, ağaç ve çalı çeşitlerini işaretlemek için uygun ahşap Legutko bitki panoları veya Asılı ahşap bitki etiketlerini satın alın. Ayrıca plastik 12,5 cm Bitki etiketleri, estetik ve okunaklı bir ürün ve en küçük çocuk yuvalarına bile sığabilecek Renkli fide etiketleri sunuyoruz. Ayrıca bitki etiketinizin süs olarak da kullanılmasını istiyorsanız, Ahşap bitki panolarını - 4 adet tebeşirle sipariş edin. Düzgün bir şekilde tanımlanmış kültürler yeşil köşenize profesyonel bir görünüm verecektir.

Uygun fiyatlı eve teslimatla birlikte bitki etiketleri sipariş edin. Üstün kaliteli ürünlerden birini seçin ve rekabetçi fiyatlar sayesinde tasarruf edin. Seçimimize göz atmanızı ve keyifli bir alışveriş turu dilemenizi öneririz.