• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Augalų etiketės

Vai jūs domājat, ka augu etiķetes ir zīmoli un vajadzīgas? Šis apgalvojums ir tālu no patiesības. Mazs plāksnes gabaliņš ar auga nosaukumu novērsīs kļūdas rūpes par it īpaši jauniem augiem, kuri vēl nav attīstījuši tipiskās pazīmes nobriedušiem augiem un var viegli tikt sajaukti ar citām sugām. Mēs iesakām iegādāties dažas etiķetes pirms sējat augu šķirnes no tās pašas sugas - etiķete ar šķirnes nosaukumu ļaus jums ātri un viegli identificēt katru sējumu.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā augu etiķetes, kas izgatavotas no dažādām materiāliem. Ja jūs esat daba cienītājs, apsveriet Legutko koka augu zīmoli vai pakabes koka augu zīmoli, kas lieliski piemēroti koku un krūmu marķēšanai. Mēs piedāvājam arī plastmasas 12,5 cm augu etiķetes, kas ir estētiski un viegli lasāmas, kā arī krāsainas sēklas etiķetes, kas piestāv pat mazākajiem stādu podiņiem. Ja jūs vēlaties, lai jūsu auga etiķete kalpotu arī kā rotaslieta, apsvērt iespēju pasūtīt koka augu zīmoles - 4 gabalu komplektu ar kreidu. Pareizi apzīmēti augi dos jūsu zaļajam stūrim profesionālu izskatu.

Užsakykite augalų žymes su patogia pristatymu namus. Pasirinkite iš aukštos kokybės produktų ir naudokitės konkurencingomis kainomis. Mes raginame jūsų išnagrinėti mūsų pasiūlymus ir linkime malonaus apsipirkimo.