• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Augalų etiketės

Ar manote, kad augalų etiketės yra nenaudingos? Tas teiginys yra toli nuo tiesos. Maža lenta su augalo pavadinimu padės išvengti klaidų rūpinantis, ypač jaunais augalais, kurie neturi subrendusių augalų požymių ir kuriuos galima lengvai supainioti su kitomis rūšimis. Prieš augindami tos pačios rūšies augalų veislių sodinukus, rekomenduojame įsigyti keletą etikečių - etiketė su veislės pavadinimu leis greitai ir lengvai identifikuoti kiekvieną sodinuką.

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo augalų etiketes, pagamintas iš skirtingų medžiagų. Jei esate gamtos keistuolis, nusipirkite medines „Legutko“ augalų lentas arba pakabinamų medinių augalų etiketes, puikiai tinkančias medžių ir krūmų veislėms žymėti. Taip pat siūlome plastikines 12,5 cm augalų etiketes, estetinį ir įskaitomą gaminį bei spalvingų daigų etiketes, kurios tilptų net į mažiausius darželių vazonėlius. Jei norite, kad jūsų augalų etiketė taip pat veiktų kaip ornamentas, užsisakykite medinių augalų lentas - 4 dalis su kreida. Tinkamai aprašytos kultūros suteiks jūsų žaliam kampeliui profesionalų vaizdą.

Užsisakykite augalų etikečių su prieinamu pristatymu į namus. Pasirinkite iš aukščiausios kokybės produktų ir sutaupykite dėl konkurencingų kainų. Mes raginame jus naršyti po mūsų pasirinkimą ir linkime malonių kelionių po keliones.