Етикетки рослин

Ви вважаєте, що етикетки рослин марні? Це твердження далеко не правда. Невелика дошка з назвою рослин запобіжить вам помилок у догляді, особливо молодих рослин, які не мають особливостей, характерних для зрілих рослин, і їх можна легко сплутати з іншими видами. Ми рекомендуємо отримати кілька етикеток перед тим, як виробляти розсаду сортів рослин одного виду - етикетка з назвою сорту дозволить швидко та легко визначити кожен саджанець.

Наш інтернет-магазин пропонує етикетки рослин, виготовлені з різних матеріалів. Якщо ви природник, придбайте дерев’яні дошки для рослин Legutko або етикетки для підвісних дерев’яних рослин, ідеально підходять для маркування дерев і чагарників. Ми також пропонуємо пластикові 12,5-сантиметрові етикетки для рослин, естетичний та розбірливий продукт та барвисті етикетки для розсади, які вписуються навіть у найменші дитячі горщики. Якщо ви також хочете, щоб ваша етикетка рослини виступала і як орнамент, замовте дерев'яні рослинні дошки - 4 штуки з крейдою. Правильно описані культури додадуть вашому зеленому куточку професійний вигляд.

Замовте етикетки для рослин з доступною доставкою додому. Вибирайте продукцію преміум якості та економте завдяки конкурентним цінам. Ми радимо вам переглянути наш вибір та побажати вам приємного шопінгу.