• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Augu etiķetes

Vai jūs domājat, ka augu etiķetes ir bezjēdzīgas? Šis apgalvojums ir tālu no patiesības. Neliels dēlis ar augu nosaukumu neļaus jums kļūdīties, rūpējoties, īpaši par jauniem augiem, kuriem nav attīstījušās raksturīgas nobriedušiem augiem raksturīgas iezīmes un kurus var viegli sajaukt ar citām sugām. Mēs iesakām iegūt dažas etiķetes pirms vienas sugas augu šķirņu stādīšanas - etiķete ar šķirnes nosaukumu ļaus ātri un viegli identificēt katru stādi.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā augu etiķetes, kas izgatavotas no dažādiem materiāliem. Ja esat dabas ķēms, iegādājieties koka Legutko augu dēļus vai Hanging koka augu etiķetes, kas ir lieliski piemēroti koku un krūmu šķirņu marķēšanai. Mēs piedāvājam arī plastmasas 12,5 cm lielās augu etiķetes, estētisku un salasāmu produktu un krāsaino sējeņu etiķetes, kas der pat vismazākajos bērnistabas podos. Ja vēlaties, lai arī jūsu augu etiķete darbotos kā ornaments, pasūtiet Koka stādu dēļus - 4 gab. Ar krītu. Pareizi aprakstītas kultūras piešķirs jūsu zaļajam stūrim profesionālu izskatu.

Pasūtiet augu etiķetes ar pieejamu piegādi mājās. Izvēlieties no augstākās kvalitātes produktiem un ietaupiet, pateicoties konkurētspējīgām cenām. Mēs iesakām pārlūkot mūsu izvēli un novēlēt patīkamu iepirkšanās tūri.