• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augu etiķetes

Vai jūs domājat, ka augu etiķetes ir zīmoli ir vajadzīgas? Šis apgalvojums ir tālu no patiesības. Mazs plāksnes gabaliņš ar auga nosaukumu novērsīs kļūdas rūpes par it īpaši jauniem augiem, kuri vēl nav attīstījuši tipiskās pazīmes nobriedušiem augiem un var viegli tikt sajaukti ar citām sugām. Mēs iesakām iegādāties dažas etiķetes pirms sējat augu šķirnes no tās pašas sugas - etiķete ar šķirnes nosaukumu ļaus jums ātri un viegli identificēt katru sējumu.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā augu etiķetes, kas izgatavotas no dažādām materiāliem. Ja jūs esat daba cienītājs, apsveriet Legutko koka augu zīmoli vai pakabes koka augu zīmoli, kas lieliski piemēroti koku un krūmu marķēšanai. Mēs piedāvājam arī plastmasas 12,5 cm augu etiķetes, kas ir estētiski un viegli lasāmas, kā arī krāsainas sēklas etiķetes, kas piestāv pat mazākajiem stādu podiņiem. Ja jūs vēlaties, lai jūsu auga etiķete kalpotu arī kā rotaslieta, apsvērt iespēju pasūtīt koka augu zīmoles - 4 gabalu komplektu ar kreidu. Pareizi apzīmēti augi dos jūsu zaļajam stūrim profesionālu izskatu.

Pasūtiet augu etiķetes ar ērtu piegādi uz mājām. Izvēlieties augstas kvalitātes produktus un izmantojiet konkurences spējīgas cenas. Mēs aicinām jūs izpētīt mūsu izvēli un novēlam jums patīkamas iepirkšanās pieredzes.