• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Taimesildid

Kas sa arvad, et taime sildid on kasutud? See väide on kaugel tõest. Väike tahvel taime nimega aitab teil vältida vigu eriti noorte taimede hooldamisel, mis pole veel välja kujunenud küpsete taimede tüüpilisi omadusi ja võivad kergesti segi minna teiste liikidega. Soovitame hankida mõned sildid enne sama liigi taimede seemikute tootmist - silt sordi nimega võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt tuvastada iga seemiku.

Meie veebipood pakub erinevatest materjalidest valmistatud taime silte. Kui olete loodusehuviline, kaaluge puidust Legutko taimesiltide või rippuvate puidust taimesiltide ostmist, mis sobivad ideaalselt puude ja põõsaste märgistamiseks. Pakume ka plastikust 12,5 cm taimesilte, mis on esteetilised ja loetavad, samuti värvilisi seemikute silte, mis sobivad isegi kõige väiksematesse taimepottidesse. Kui soovite, et teie taime silt toimiks ka kaunistusena, võite tellida puidust taimeplaadid - komplekti nelja tükiga koos kriidiga. Õigesti märgistatud taimed annavad teie rohelisele nurgale professionaalse välimuse.

Tellige taime sildid mugava kodukohaletoimetamisega. Valige kvaliteettooted ja kasutage konkurentsivõimelisi hindu. Julgustame uurima meie valikut ja soovime teile meeldivat ostukogemust.