• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Taimesildid

Kas arvate, et taimesildid on kasutud? See väide on tõest kaugel. Taimenimega väike tahvel hoiab ära vigade hooldamisel, eriti noorte taimede puhul, millel pole välja kujunenud küpsetele taimedele omaseid jooni ja mida võib teiste liikidega hõlpsasti segi ajada. Enne sama liigi taimesortide seemikute tootmist soovitame hankida mõned sildid - sordi nimega etikett võimaldab teil iga seemiku kiiresti ja hõlpsalt tuvastada.

Meie veebipood pakub erinevatest materjalidest taimesilte. Kui olete loodus friik, ostke puidust Legutko taimelaudu või Rippuvaid puittaimede silte, mis sobivad suurepäraselt puu- ja põõsasortide märgistamiseks. Pakume ka plastikust 12,5-cm taimesilte, esteetilist ja loetavat toodet ning värviliste seemikute etikette, mis sobivad ka kõige väiksematesse lasteaiapottidesse. Kui soovite, et ka teie taimede silt toimiks ornamentina, tellige puidust taimelauad - 4 tükki kriidiga. Korralikult kirjeldatud kultuurid annavad teie rohelisele nurgale professionaalse ilme.

Telli taimesildid soodsa kojuveoga. Valige esmaklassiliste toodete hulgast ja säästke tänu konkurentsivõimelistele hindadele. Soovitame sirvida meie valikut ja soovime teile meeldivat ostureisi.