Marul Tohumları

Mağazamızda çeşitli marul çeşitlerinin tohumları bulunmaktadır. Tüm tohumlar, yalnızca kanıtlanmış üreticilerden geldikleri için en yüksek kalitededir.

Sürülerin büyüklüğü ve kompaktlığı, yaprak bıçaklarının rengi ve şekli ya da kullanım amacı bakımından farklı olan farklı çeşitlerden birini seçebilirsiniz. Yumuşak ve lezzetli yapraklar üreten “Olenka” çeşitlerini deneyin. En popüler çeşitlerden biri olan "Mayıs Kraliçesi" de ilginizi çekebilir. Bu çeşitlilik oldukça erken büyük kafalar üretir. “Lollo Rossa” çeşidi, kıvırcık, kırmızı yaprakları ile farklı yemekleri süsleyecektir. Ve belki de lezzetli, gevrek yapraklardan oluşan yeşil, büyük başları geliştiren buzdağı marul “Yaz Kraliçesi” ni denemelisiniz. Bu çeşitlilik salatalara iyi bir şekilde uyar veya birçok yemeğe eklenebilir.

Alışılmadık bir marul arıyorsanız, "Karola" çeşitliliğini öneririz - bir ipucu. Genellikle kök marul olarak adlandırılır, çünkü uzun, kırmızımsı ve lezzetli saplar üretir. Doğayı önemsiyorsanız, suni gübreler olmadan yetiştirilen bitkilerden veya kimyasal kontrol ajanlarından yetiştirilen sertifikalı organik marul tohumlarını deneyin. “Meraviglia delle quattro stagioni” tereyağlı marul çeşidini tavsiye ediyoruz. Adı “Dört Mevsim harikası” anlamına geliyor. Olgunlaştıkça hafifçe kırmızımsılaşan çok yumuşak ve lezzetli yapraklar üretir.

31.20 52.00
Promosyon biter
-40%
31.20 52.00
Promosyon biter
39.20 65.30
Promosyon biter