• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Salati seemned

Avasta aedviljade värske maitsemaailm meie kategooriaga "Salati seemned". Meie valikus on ainult kõrgeima kvaliteediga seemned, mis on saadud ainult usaldusväärsetelt tootjatelt.

Valige erinevate sortide vahel, mis erinevad pea suuruse ja tiheduse, lehe värvi ja kuju ning ettenähtud kasutuse poolest. Kaaluge "Olenka" sordi proovimist, mis kiidab end maitsvate ja õrnade lehtedega. Või ehk köidab teie tähelepanu igihaljas lemmik "Queen of May". See sort annab suured pead suhteliselt vara kasvuperioodil. Midagi veidi dekoratiivsemat pakub sort "Lollo Rossa", lisades erinevatele roogadele värvi oma kiharate, punaste lehtedega. Kui olete klassikalise krõmpsuvuse fänn, siis jääsalat "Queen of Summer" arendab suuri, rohelisi pead, mis on täis maitsvaid, krõmpsuvaid lehti, ideaalsed salatitele või erinevate roogade lisandiks.

Otsite midagi veidi ainulaadsemat? Soovitame "Karola" sorti - celtuce, mida nimetatakse ka varssalatiks. See annab pikki, punakaid ja maitsvaid varsi. Kui olete keskkonnateadlik, valige meie sertifitseeritud orgaanilised Salati seemned, mis on kasvatatud ilma kunstlike väetiste või keemiliste kontrollvahenditeta. Üks selline valik on võisalati sort "Meraviglia delle Quattro Stagioni". Selle nimi tõlgitakse kui "Nelja aastaaja ime" ja see annab eriti õrnad, maitsvad lehed, mis muutuvad küpsedes veidi punakaks.

1.30