Havuç Tohumları

Hala ilkbahardan sonbahara kadar lezzetli mahsullerin tadını çıkarmak için hala havuç tohumlarını sipariş edin. Stokta kök tipine, bitki örtüsüne ve kullanım amacına göre değişen birçok farklı çeşidimiz bulunmaktadır.

Erken bir hasat yapmak istiyorsanız, aşağıdaki çeşitlerden birinin tohumlarını seçin: "Kamila F1", "İlk Hasat" veya "Amsterdam". Bitki örtüsü kısa olan bu havuçların kökleri çoktan haziranın başında hasat için hazır olacaktır. Geç Koral, en iyi saklanabilen çeşitlere aittir. Ayrıca küçük, tatlı kökler geliştiren „Bebek“ türü havuç tohumlarını da denemelisiniz. “Pariser Markt 4” çeşidinin kökleri de benzer şekilde ilginç bir yapıya bürünüyor - küçük, kısa ve yuvarlak kesitli. Yukarıda belirtilen çeşitler, çekici kök şekilleri nedeniyle ve zararlı nitratlar biriktirmediklerinden çocuklar için özellikle tavsiye edilir. Tatlı ve değerli bir havuç olan “Major”, küçükler için meyve suları ve konserveler için en iyisidir. Ekolojiye önem verenleri, yapay gübreler ve kimyasal kontrol ajanları kullanılmadan üretilen, “Nantes” tipi havuçlardan sertifikalı organik tohumlar sipariş etmeye teşvik ediyoruz. Ayrıca, mor, hoş tatma kökleri geliştiren orta-geç 'Derin Mor' çeşitliliğine de ilgi duyabilirsiniz. Birçok yemeğe sığacaklar ve onlara görsel değer katacaklar. Biliyorsunuz, başlangıçta mor havuçların yetiştirildiğini ve turuncu olanların daha sonra tanıtıldığını biliyor olabilirsiniz. Mağazamızda turp tohumu ilaveli havuç tohumu bulacaksınız. Sonuncu sebze, sıraları tam olarak işaretlemeye izin verir. Bu tohum bandı, ekimi en az deneyimli bahçıvanlara bile çok daha kolay hale getirir.

Bahçe mağazamızda bulunan tüm havuç tohumları, yalnızca kanıtlanmış üreticilerden geldiği için yüksek kalitededir. Uygun yetiştirme koşullarının sağlanması koşuluyla zengin hasadı garanti eder. Tereddüt etmeyin ve bugün hala en sevdiğiniz çeşidin tohumlarını sipariş edin!

-40%
31.20 52.00
Promosyon biter
-40%
47.20 78.70
Promosyon biter
-40%
47.20 78.70
Promosyon biter