Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння моркви

Замовте насіння моркви сьогодні, щоб насолодитися смачними посівами з весни до осені. У нас є багато різних сортів в магазині, які відрізняються за типом кореня, вегетаційним періодом і призначенням.

Якщо ви дбаєте про ранній врожай, оберіть насіння одного з наступних сортів: „Kamila F1”, „First Harvest” або „Amsterdam”. Коріння моркви з коротким вегетаційним періодом готові до збору врожаю вже на початку червня. Пізній «Корал» належить до сортів, які краще зберігються. Ви також повинні спробувати насіння моркви типу «Baby», що утворює дрібні, солодкі коріння. Коріння сорту „Pariser Markt 4” набувають цікавої форми - вони невеликі, короткі і круглі в поперечному перерізі. Зазначені сорти особливо рекомендуються дітям через їхню привабливу форму кореня і тому, що вони не накопичують шкідливих нітратів. Для соків і консервації найкраще підійде солодка і цінна морква - «мажор». Ми заохочуємо всіх тих, хто піклується про екологію, замовити сертифіковане органічне насіння моркви типу «Нант», вироблене без використання штучних добрив і хімічних засобів контролю. Ви також можете зацікавитися середньостатистичним сортом «Deep Purple», який має пурпурні, приємні на смак коріння. Вони впишуться в безліч страв і додадуть до них додаткову візуальну цінність. Ви, можливо, знаєте, що спочатку були виведені пурпурна морква, а помаранчеві сорти набагато пізніше. У нашому магазині ви знайдете насіння моркви разом з насінням редиски. Останній овоч дозволяє точно позначити рядки. З нанесеним на стрічку насінням справляться навіть початківці.

Все насіння моркви, яке є в нашому садовому магазині, має високу якість, оскільки воно вироблене тільки перевіреними виробниками. Це гарантує багатий врожай, за умови збереження належних умов вирощування. Не зволікайте і замовляйте насіння вашого улюбленого сорту ще сьогодні!

28.36 47.27
Акція завершується
28.36 47.27
Акція завершується
-40%
28.36 47.27
Акція завершується
35.64 59.36
Акція завершується
-40%
42.91 71.55
Акція завершується
-40%
42.91 71.55
Акція завершується
72.27 120.45
Акція завершується
-40%
90.45 150.73
Акція завершується