• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Prevzdušňovače a rozrývače

Oddelenie prevzdušňovačov a rozrývačov obsahuje príslušenstvo, ktoré vám umožní riadne sa starať o svoj trávnik, pretože udržiavaná zelená plocha vyžaduje viac úsilia ako iba kosenie, zalievanie a hnojenie. Presvedčte sa sami, aké výhody prináša vetranie a skarifikácia pre váš trávnik. Nižšie uvedené produkty výrazne a viditeľne zlepšia stav vášho trávnika.

Prevzdušňovače sú nástroje, ktoré sú k dispozícii v rôznych druhoch a tvaroch, určené na zásobovanie trávy väčším množstvom kyslíka. Stáva sa to vďaka veľmi jednoduchému pôsobeniu - prepichnutiu a uvoľneniu pôdy, čo umožňuje prenikaniu väčšieho množstva kyslíka a dosiahnutiu koreňov. Toto jednoduché opatrenie zlepšuje stav trávy, umožňuje jej šírenie, vytvára silné korene a znižuje riziko plesňových chorôb. Na trhu je veľa rôznych druhov prevzdušňovačov - od kopacích vidlíc s dlhými hrotmi až po špeciálne prevzdušňovacie topánky, ktoré vám umožňujú kombinovať starostlivosť o trávniky s prechádzkou po záhrade. V našom obchode nájdete okrem iného vynikajúci tekutý trávnikový prevzdušňovač od firmy Target. Vďaka tomuto produktu budete trávnik prevzdušňovať a ... zalievať. Prezentovaný tekutý prevzdušňovač tiež zabraňuje trávniku pri svrbení. Zvyčajne je potrebné rozrývať trávnik, aby sa odstránila povrchová doštička. Tento spôsob zahŕňa kosenie trávnika a mechanické odstraňovanie nahromadenej trávy. Naše funkčné nástroje výrazne uľahčia tento časovo náročný proces. Vyskúšajte ich a presvedčte sa sami!

Pozývame vás na pravidelnú kontrolu našej ponuky. Vynaložili sme všetko možné úsilie, aby sme našim zákazníkom ponúkli inovatívne a osvedčené záhradnícke novinky a pravidelne rozširovali našu ponuku o výrobky vysokej kvality. Prevzdušňovače a rozrývače si kúpite za mimoriadne výhodné ceny s dostupným a rýchlym doručením do domu v našom záhradnom obchode online. Pozývame vás na nákupné turné so zárukou spokojnosti!